Vítězové soutěže Toluna Milionář!

Minulé úterý byla ohlášená soutěž „Toluna Milionář“! To znamená, že jeden šťastný člen naší komunity může vyhrát každý den 1 MILIÓN bodů Toluna.

Vítězové byli ohlášeni – podívejte se na ně zde: http://tolu.na/l/y8NLw2c

 

Happy Birthday! (1)

Připomeňme si pravidla soutěže:

♣ Prostě pokračujte v odpovědích na průzkumy a sbírejte vstupy do loterii. Čím více vstupu máte, tým je větší šance na výhru (pokud je chcete mít ještě víc, můžete si další vstup zakoupit v našem centre odměn). Neexistuje žádný limit počtu vstupu do loterie, který si můžete zabezpečit

♣ Vítězové budou oznámeni každý pracovní den. Víkendoví vítězi budou oznámeni každé pondělí spolu s vítězem daného dne.

♣ Vítězové musí odpovědět aspoň na 1 průzkum v předcházejících 30ti dnech. Vítězové musí být aktivní v komunitě a vytvořit hodnotný příspěvek v předcházejících 30ti dnech (zahrnuje taky nelimitovaný počet témat, anket nebo komentářů)- tohle umožňuje více členům se stát vítězem, kteří jsou aktivní i v komunitě.

♣ Uživatelé musí mít profilový obrázek.

*Vstupy do loterie jsou platné pouze v průběhu měsíce výhry. To znamená, že vstupy, které vyhrajete v červnu, vám umožní vyhrát v červnu. Platnost vstupů vyprší na konci každého měsíce, aby bylo možné získat nárok na následující měsíc. V průběhu uvedeného měsíce jste museli získat alespoň 1 vstup.

Vítězové budou náhodně vylosováni ze všech existujících komunit Toluna.

Vezměte, prosím, na vědomí, že toto nahrazuje týdenní loterii.

Pokud jste nevyhráli tentokrát, pak máte příště štěstí! Existuje mnohem více šancí vyhrát! 🙂

Ovlivni svůj svět,
Tým Toluny

 

imgpsh_fullsize

Advertisement
%d blogerům se to líbí: