Uchovávejte vaše online údaje a osobní informace v bezpečí s Tolunou

S nárůstem osobních informací, které jsou napadnuty nebo ukradeny, je důležitější než kdy jindy uchovat vaše data v bezpečí.

V Toluně to berene velmi vážně a zacházíme s vašimi daty s maximální péčí.

Navzdory všem našim snahám však nemůžeme uchovat vaše data v 100 percentním bezpečí – potřebujeme vaši pomoc! S ohledem na tuto myšlenku jsme shromáždili 5 nejlepších tipů, abychom zajistili, že vaše data budou v bezpečí.

1) Pravidelně aktualizujte své heslo.

Aktualizace hesel znamená, že i v případě, že vaše data jsou ohrožena, hackeři mají menší pravděpodobnost, že budou mít nejaktuálnější heslo. Aktualizujte své heslo Toluna dnes

2) Vytvořte silné heslo.

Překvapivě nejste jediný, kdo by myslel na heslo „heslo“, 12345678 také není tak těžké uhádnout. Ujistěte se, že nepoužíváte své jméno ani narozeniny jako heslo. Použijte velká písmena, malá písmena, a pokud chcete, vytvořte silné zabezpečené heslo.

3) Nepoužívejte stejné heslo všude!

Stejně jako lákavé, protože používáte stejné heslo pro všechno, zvyšuje vaše šance na hackování a také na více účtů.

4) Zkontrolujte, zda vaše data byla ohrožena

Ano, tato úžasná (a bezplatná) služba vám umožňuje zkontrolovat, zda byly vaše údaje ohroženy zadáním vaší e-mailové adresy. Navštivte https://haveibeenpwned.com a ujistite se.

5) Neposílejte synovi krále Nigérie žádné peníze …

A ujistěte se, že neotevíráte žádné přílohy ve svých e-mailech. Ve skutečnosti neotvírejte žádné e-maily, odkazy nebo přílohy z neznámých zdrojů.

Uchovávejte vaše data v bezpečí a ovlivňujte váš svět!

Tým Toluny

Advertisement

Tagy:, , , , , , , ,

%d blogerům se to líbí: