PayPal

Drazí influenceři,

PayPal je nesmírně oblíbená odměna a na požadavky našich členů jsme ji rozšířili do více komunit. Snažíme se dělat věci vždy o trochu lépe na základě vašich připomínek a podnětů ohledem nových nabídek, soutěží, loterií a tak dale, abychom zaručili, že si Váš čas strávený na Toluna.com užíváte ještě více.

Paypal_Logo

Již několik let Toluna kryje poplatek za zpracování plateb PayPal tak, aby odměny mohly být udržovány na přiměřené hodnotě. Jeho rostoucí popularita však vede k výraznému nárůstu nákupní ceny za poslední měsíce, což poměrně zvyšuje náklady společnosti Toluna.

Abychom pomohli pokrýt náklady na zpracování a současně nabídli tuto odměnu ve všech zemích, místo toho, abychom přidali další omezení, Toluna se rozhodla zvýšit hranici všech odměn PayPal o 5 000 bodů při zachování stejné hodnoty v hotovosti.

V rámci tohoto procesu bude služba PayPal dočasně deaktivována od 1. března a obnovena bude 15. března s novými hodnotami. Chápeme, že to nemusí znít jako nejlepší zpráva, ale je to ta nejvhodnější volba, kterou můžeme za současných okolností učinit, aniž bychom museli přijmout přísnější opatření, která by měla dopad na naše členy.

Děkujeme za vaši loajalitu, porozumění a podporu! Pokračujte v ovlivňování vašeho světa! Tým Toluny

Advertisement
%d blogerům se to líbí: