Toluna Týden

Drazí Toluňáci,
Rádi bychom vás na svátek lásky a přátelství obdarovali. Připravili jsme pro vás již druhé vydání Toluna Magazínu a novinku, která potěší (doufáme) každého z vás!

gift
Toluna Týden – každý den věnujeme odlišnému tématu
1. Legrační pondělí – Napište nám legrační historku, vtip, něco co nás všechny rozesměje
2. V útery sdílíme – Podělte se o své fotky z výletů nebo dovolenek. Napište kde jste byli, co se vám tam líbilo a co byste doporučili navštívit. Můžete napsat i hodnocení produktů, které rádi používate. Nebojte se sdílet produkt, který jste si koupili za body získané na Toluně. (Vlastní fotka a popisek, vlastní názor nebo nápad jsou žádoucí)
3. IT středa – Nové aplikace na mobil, novinky ze světa technologii.
4. Zajímavé informace ve čtvrtek – Svět je plný zajímavostí, podělte se s námi o to nejzajímavější, co se právě děje. Aktuální novinky ze zahraničí sdílejte ve čtvrtek.
5. Tvořivý pátek – Tvoříte ručně? Pochvalte se, sdílejte fotku a řekněte nám víc o vaší vášni, o tom, co jste vytvořili nebo udělali.
6. O víkendu vaříme – Sdílejte zajímavý recept a nezapomeňte přidat i vlastní fotku

Každé ráno přidáme příspěvek s konkrétním tématem, pod který můžete přidat svůj komentář a reagovat na příspěvky ostatních.
V úterky, pátky a přes víkendy můžete tvořit vlastní příspěvky s fotkou, ale nezapomeňte zkopírovat svůj odkaz na zeď Toluny – díky tomu budeme moci dohledat váš příspěvek a ohodnotit vás.

A co body?
Za dodržení pravidel vás obdarujeme body v rozmezí 500-1000 bodů!

Samozřejmě bychom neradi ovlivňovali co a kdy s námi sdílíte. Nemusíte striktně dodržovat rozpis Toluna Týdnů. ´Normální, klasické´ témata budou rovněž hodnocené. V případě, že byste se rádi účastnili našeho Toluna Týdne, nezapomeňte vaše téma nazvat : Toluna Týden + konktrétní den (pomůžete nám tak snadněji sledovat vaší účast v naší nové soutěži)

Nebojte se hlasovat palci nahoru a ukázat, že se vám dané téma líbí. Rovněž se nestyďte komentovat příspěvky ostatních členů. Ano, i vaše komentáře budou hodnoceny v případě zajímavé konverzace.

V případě, že váš příspěvek v Toluna Týdnu nebyl ohodnocen, neváhejte nás kontaktovat na zdi Toluny. Ještě vždy se prosím snažte šířit spíše pozitivní informace a respektujte názor ostatních. O tom přece Toluna je. Ovlivňujte svůj svět a dělejte ho krásnějším. Mějte se rádi a nezapomeňte se dnes usmívat.

Hezký den,
Lucie

Advertisement
%d blogerům se to líbí: