Komentář pravidel soutěže ŠTAFETA

Vážení členové.

Děkujeme za vaše dotazy a reakce.

Po přečtení všech komentářů pod předešlým příspěvkem o pravidlech soutěže ŠTAFETA bychom rádi odpověděli na veškeré vaše dotazy.

Nikdo z nás v Toluně nepředpokládal, že se vyhneme negativnímu ohlasu – pamatujte prosím na to, že tahle soutěž měla původně trvat jenom do konce roku 2017. My jsme se po domluvě s vedením a pod podmínkou jemného ukorigování podmínek rozhodli pokračovat. Jistě uznáte, že taková možnost vyhrát 5000 bodů za soutěž tady ještě nebyla.

Přečtěte si prosím naše reakce na všechny vaše komentáře:

coffee-cup-2896942__340

 1. Milá pani Rumanoval – Vzhledem k tomu, že nejste náš zaměstnanec, není potřeba říkat nám šéfe 😊 I tak děkujeme za souhlasné ano…

 

 1. megana4 – Máte pravdu, rádi bychom se vyhnuli opakovanému oceňování těch samých výherců několikrát za měsíc. Tohle se nám nezdá fér vůči ostatním. Soutěž ukončovat nebudeme, veříme, že regulace postačí.
 1. tabeka – (komentář pod příspěvkem megana4) to, že je potřebné vydržet 3 dny do vyhlášení neznamená, že se můžou tvořit jenom a pouze soutěže „na palce“. Toto pravidlo jste bohužel nepochopila, nemějte strach, vše vysvětlíme, čtěte prosím dál.

 

 1. janatomaa – ´´moderátor nedomýšlí detaily, zřejmě mladý, nezkušený a chce si ulehčit práci, kterou si novým pravidlem nejspíš přidělal´´

–  Vážená janatomaa, pokud se cítite zrelá, zkušená a třeba byste se ráda ucházela o moji pozici, neváhejte a zašlete nám Vaše CV. Podmínkou této práce v Paříži je jenom vysokoškolské vzdělání a zvládnutí pohovoru v angličtině. Level angličtiny a francouzštiny B1 je samozřejmostí. Neváhejte a přidejte se do týmu, zkušených lidí s lepšími nápady není nikdy dost.

Nová pravidla u soutěže ŠTAFETA nejsou od toho, aby něco ulehčovali nebo komplikovali. Rozhodně chápete, že jako v každé jiné firmě i my máme pravidla, hranice bodů, které můžeme rozdát během hodnocení a jiné podmínky, kterými vás tady nebudeme zatěžovat.  Všechno se dozvíte v případě úspěšného absolvování pohovoru do Toluny. Budeme se těšit naschledanou.

 1. simson71 – vyhlašování nebude o moc složitější než bejvávalo, veřte nám 😊 Seznam vítězů budeme na profilu Toluny + na našem blogu aktualizovat jednou za týden. Věříme ale, že dohledat předešlé vítěze v průběhu 1 měsíce na zdi Toluny není tak složité. V případě shody palců můžete vždy jako ´´ vyhlašovatel ´´ vybrat vítěze náhodně. Náhodné vylosování je běžný způsob, nebojte se ho použít.

 

 1. stromcena – děkujeme za gratulaci pro výherce

 

 1. dagmárek2 ´´ To co má a zajišťovat dělat moderátor je hozeno na jednotlivé členy, tečka.´´ To, co má dělat moderator, určuje vedení firmy Toluna. Bohužel moderování české komunity je přibližně 10 procent veškeré práce, kterou tady děláme. Smutné, ale pravdivé. I tak jsme tady s vámi rádi.

 

 1. janatomaa ´´Nebude jednodušší soutěž nevyhlašovat a dát rovnou ty body každému 1 x měsíčně.´´ Záměr soutěže ŠTAFETA není jenom o získavání bodů. Je nám úpřimě líto, pokud za celým projektem vidíte jenom vaších 5000 bodů. Táto soutěž je především pro vás, pro zábavu a rozptýlení od běžného života.

Úpřimně bychom vám rádi s kolegami řekli, že více než půlka členů ve veškerých komunitách by zvládla roli Jamese Bonda. To jak si naši členové dokážou uhlídat každý jeden zasloužený bod, nebo zjistit kto má nebo nemá právo na body za Nejtvořivějšího člena měsíce, je dechberoucí a rozhodně se nebojíme, že byste nezvládli shlédnout předešlé vítěze na profile Toluny a zkontrolovat, zda neporušíte pravidlo. Vzhledem k tomu, že body zasíláme my, nemusíte se bát. Všechny výherce se budeme snažit pečlivě kontrolovat. Člověk je tvor omylný a v případě omylu se celá planeta rozhodně nezhrouti 😊 V případě stejného počtu hlasů může být finální vítěz vždy vylosován náhodně.

´´Kdo vyhraje třeba tipovací soutěž, když výherce, který už jednou vyhrál to být nemůže?´´

Zde může být vítězem autor druhé správné odpovědi v pořadí. Vítězem se stane člen, který odpověděl správně ( další v pořadí ) a v daném měsíci vyhlášen ještě nebyl.

Další možnost je, že výherce může vytvořit novou soutěž bez připsání dalších 5000 bodů v danem měsíci ( to po vás požadovat nemůžeme, takže to závisí jenom od daného člověka a jeho účelu, za kterým se do soutěže připojil – jestli je vaší motivací jenom 5000 bodů a nebudete ochotna vytvořit další soutěž ´´zadarmo´´ budeme muset vybrat jiného člena, který bude pokračovat, nebo soutěž zanikne. Z toho by jsme radost neměli, ale všechno závisí od přístupu a motivace naších členů v komunitě. 😊 Vyhlášení náhodného vítěze je zde taky volbou. Všechno závisí od podmínek, které budou určeny v dané soutěži. Každý tvůrce vytváří svoje vlastní podmínky.

 

 1. dagos1 – výhra 1x za měsíc platí od 1.1.2018. Seznam vítězů od 1.1.2018 je: 1.fmoravec, 2.janatomaa, 3.dagos1, 4.simson71, 5.AnezkaB

Samozřejmě se může účastnit soutěže každý, i ten, kdo již v daném měsíci vyhrál. V případě hádání jak už jsme řekli u dotazu janatomaa, všechno závisí od pravidel daného tvůrce soutěže:

Vítězem se stane autor správné odpovědi ( druhý v pořadí ), který ještě v daném měsíci nevyhrál – v případě, že druhá správná odpověď nebude, vítěz může být vyhlášen náhodně – rozhodně neexistuje jediná možnost a to ´´podle sympatii´´ Ještě jednou opakujeme, že po dodržení pravidel od Toluny jste to vy, kto vytváří pravidla 😊

Pokud omylem vyhlásíte někoho, kdo již vyhrál, věříme, že daný ´´vítěz´´, se spravedlivě přizná a ohlásí, nebo vás na to upozorníme my. V takovém případě se vítěz bude losovat náhodně. Máte naší důvěru, že budete konat férově. Sympatie toho díky pravidlu ´´výherce jenou 1x za měsíc´´ moc nezmůžou.

Věříme, že štafeta jen tak v naší komunitě neskončí. Vždy se budeme moci v dané situaci rozumě domluvit.

´´A pokud bude soutěž vyhlášená v lednu, ale výherci uveřejnění až v únoru. Jde o výhru za leden nebo za únor?´´ Naše odpověď zní: Jde o výhru za únor – budeme dodržovat pravidlo 3 dnů a snažit se o odměňování ve prospěch účastníků. Pokud daný člen vyhrál již v lednu, bude mít radost z dalšího vítězství v únoru.

Ano, průběžně bude aktualizován přehled výherců.

 

 1. fmoravec – na blogu i na profilu Toluny bude aktualizován seznam vítězů a rozhodně se můžete účastnit soutěže i ´´bez bodů´´ za to budeme jenom rádi. Tahle soutěž přece není jenom o bodech.

 

 1. aksudil – děkujeme za radu 😊

 

 1. tabeka – ´´ Nechápu například, jak u hádací soutěže její uzavření až za 3 dny může pomoci těm, kteří na Tolunu chodí málo? Když už někdo uhodne třeba první den a soutěž bude stále otevřená, tak šance na výhru přece už není.´´

Neexistují jenom hádací soutěže, toho jste si jistě vědoma. Zde bych problém nehledala a nevytvářela.

V každé soutěži se můžou objevit 2 nebo i více správných odpovědí – v případě, že první správná odpověď bude od člena, který v daném měsíci již vyhrál, automaticky se bere v úvahu člen, který odpověděl správně jako druhý v poŕadí ( pokud autor neurčí v pravidlech jinak )

Uzavření soutěže za 3 dny pomůže snadněji kontrolovat průbeh soutěže, výherce, dá šanci i těm, kteří na Toluně nejsou každý den, protože jistě víte, že neexistují jenom soutěže kde je pravidlo:  První správná odpověd vítězí. Díky zkušenosti z předešlých soutěží, kde se často opakovali stejní vítězové věříme, že toto pravidlo má zmysel.

 

´´A také by mě zajímalo, kdo bude hlídat, zda vítěz soutěže, který bude vyhlášen autorem soutěže, už v měsíci nevyhrál.´´ – k dispozici budete mít seznam předešlých vítězů na profilu i na blogu Toluny.

Tým Toluny vás může upozornit v případě chybného zvolení vítěze, ale vyhlášení necháme na vás. Vy jste tvůrce soutěže a pravidel. My jsme tady pro korigování a v případě pomoci.

 

 

 

 

Advertisement
%d blogerům se to líbí: