Prosinec je měsícem oslav!

Milí členové,

Je tu prosinec a s ním i další měsíční téma a tentokrát o oslavách. Určitě spousty z vás je či bylo pozváno na vánoční večírky od práce. Podělte se s námi o vaše zážitky na těchto párty, jak si je užíváte? Jak se vaši kolegové dokáží změnit po pár sklenkách vína. Co jste na nejzajímavější párty zažili.  Vstup do naší nové Instagram a Twitter soutěže: # TolunaParty2! Jako vždy budou vybráni dva výherci, kteří získají každý 15.000 bodů – jeden člen zvolený z Instagram a druhý vybraný z Twitteru.

tolunaparty2_cz

Pro účast v soutěži jednoduše:

  • Sledujte @toluna na Instagramu nebo na Twitteru, záleží na jakou síť chcete umístit vaši fotku
  • Vyberte jednu fotografii kde budete vidět vy na nějáké oslavě
  • Nahrajte fotku na Instagram nebo na Twitter
  • Označte fotku hashtagem #TolunaParty2
  • Musíte sledovat @Toluna na Twitteru i Instagramu, aby vaše příspěvky byly platné

Tato soutěž probíhá pouze na Twitteru a Instagramu. Fotku musíte publikovat mezi 1.-30. prosincem.

 

S radostí vám také oznamujeme výherce soutěže za listopad #TolunaHobby. Na Instagramu jsme ze všech příspěvků vybrali dominikadziubek  a na Twitteru Kayla_yow Oba tak získávají 15 000 bodů. Gratulujeme!

ig-tolunahobby-winner

twitter-tolunahobby-winner

Hodně štěstí všem účastníkům v #TolunaParty2 !

Těšíme se na vaše příspěvky !

 

Brzy na viděnou na Twitteru a Instagramu,

Tým Toluny

 

*Podmínky účasti: Výherci  budou náhodně vylosováni  do 30.12.2016 do půlnoci, a musí dodržovat podmínky soutěže. Členové musí mít Toluna účet nebo mít v plánu si ho vytvořit, aby mohli získat body. Ty budou vítězům přiděleny do 5 dnů a budou jim přípsány přímo na účet. Výhercům bude oznámeno, že vyhráli, přímo u jejich příspěvků na Instagramu či na Twitteru. Příspěvky nesmí obsahovat jakýkoliv obsah, který je vulgární, urážlivý, zastrašující, nekorektní, obtěžující, pomlouvačný, nepravdivý, zavádějící nebo omezující soukromí ostatních osob. Toluna si vyhrazuje právo kontrolovat obsah příspěvků a odebrat bonusové body všem členům, kteří porušují uvedená pravidla.  

Advertisement

Tagy:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

%d blogerům se to líbí: