Tento měsíc bude měsícem koníčků a zálib!

Milí členové,

Naše koníčky a záliby nás pronásledují již od dětství, kdy nám naši rodiče rádi vybrali nějákou z činností až později jsme přišli na to co nás opravdu baví a co děláme rádi. Ať už se jedná o zálibu čtení knih až po rybaření, podělte se s námi o to co vás baví o to vám jde nejlépe, ale také o to co nemáte rádi a třeba jste v dětství dělat museli. Rádi se dozvíme jaké koníčky jste zkusili a jaké byste rádi vyzkoušeli, co vás zajímá a láká. Vstup do naší nové Instagram a Twitter soutěže: # TolunaHobby! Jako vždy budou vybráni dva výherci, kteří získají každý 15.000 bodů – jeden člen zvolený z Instagram a druhý vybraný z Twitteru.

tolunahobby_cz

Pro účast v soutěži jednoduše:

  • Sledujte @toluna na Instagramu nebo na Twitteru, záleží na jakou síť chcete umístit vaši fotku
  • Vyberte jednu fotografii kde budete vidět vy a bude vidět také vaše záliba
  • Nahrajte fotku na Instagram nebo na Twitter
  • Označte fotku hashtagem #TolunaHobby
  • Musíte sledovat @Toluna na Twitteru i Instagramu, aby vaše příspěvky byly platné

Tato soutěž probíhá pouze na Twitteru a Instagramu. Fotku musíte publikovat mezi 1.-30. listopadem.

 

S radostí vám také oznamujeme výherce soutěže za říjen #TolunaFriends2. Na Instagramu jsme ze všech příspěvků vybrali vincentiussetiadi    a na Twitteru Koony6294  Oba tak získávají 15 000 bodů. Gratulujeme!

tolunafriends-ig

tolunafriends-tw

Hodně štěstí všem účastníkům v #TolunaHobby !

Těšíme se na vaše příspěvky !

 

Brzy na viděnou na Twitteru a Instagramu,

Tým Toluny

 

*Podmínky účasti: Výherci  budou náhodně vylosováni  do 30.9.2016 do půlnoci, a musí dodržovat podmínky soutěže. Členové musí mít Toluna účet nebo mít v plánu si ho vytvořit, aby mohli získat body. Ty budou vítězům přiděleny do 5 dnů a budou jim přípsány přímo na účet. Výhercům bude oznámeno, že vyhráli, přímo u jejich příspěvků na Instagramu či na Twitteru. Příspěvky nesmí obsahovat jakýkoliv obsah, který je vulgární, urážlivý, zastrašující, nekorektní, obtěžující, pomlouvačný, nepravdivý, zavádějící nebo omezující soukromí ostatních osob. Toluna si vyhrazuje právo kontrolovat obsah příspěvků a odebrat bonusové body všem členům, kteří porušují uvedená pravidla.  

Advertisement
%d blogerům se to líbí: