Teto měsíc nás bude zajímat Oblečení, vyhrajte 15 000 bodů!

Milí členové,

Jsme velice zvědaví a zajímá nás co rádi nosíte! Ukažte nám váš oblíbený outfit, ať už se jedná o šaty nebo kostým na ples nebo na svatbu. Podělte se s námi o vaše fotografie a vstupte do naší nové Instagram a Twitter Soutěže: #TolunaOutfit! Jako vždy budou vybráni dva výherci, kteří získají 15.000 bodů – jeden člen zvolený z Instagramu a druhý vybrán z Twitteru.

tolunaoutfit_cz

 

Pro účast v soutěži jednoduše:

  • Sledujte @toluna na Instagramu nebo na Twitteru, záleží na jakou síť chcete umístit vaši fotku
  • Vyberte jednu fotografii vašeho oblíbeného outfitu
  • Nahrajte fotku na Instagram nebo na Twitter
  • Označte fotku hashtagem #TolunaOutfit
  • Musíte sledovat @Toluna na Twitteru i Instagramu, aby vaše příspěvky byly platné

Tato soutěž probíhá pouze na Twitteru a Instagramu. Fotku musíte publikovat mezi 1.-30. září.

 

S radostí vám také oznamujeme výherce červencové soutěže #TolunaQuote. Na Instagramu jsme ze všech příspěvků vybrali @julia_boutziona  a na Twitteru @_starsdreamer  Oba tak získávají 15 000 bodů. Gratulujeme!tolunaquotewinner

tolunaquotewinnertw

Hodně štěstí všem účastníkům v #TolunaOutfit !

Těšíme se na vaše příspěvky !

 

Brzy na viděnou na Twitteru a Instagramu,

Tým Toluny

 

*Podmínky účasti: Výherci  budou náhodně vylosováni  do 30.9.2016 do půlnoci, a musí dodržovat podmínky soutěže. Členové musí mít Toluna účet nebo mít v plánu si ho vytvořit, aby mohli získat body. Ty budou vítězům přiděleny do 5 dnů a budou jim přípsány přímo na účet. Výhercům bude oznámeno, že vyhráli, přímo u jejich příspěvků na Instagramu či na Twitteru. Příspěvky nesmí obsahovat jakýkoliv obsah, který je vulgární, urážlivý, zastrašující, nekorektní, obtěžující, pomlouvačný, nepravdivý, zavádějící nebo omezující soukromí ostatních osob. Toluna si vyhrazuje právo kontrolovat obsah příspěvků a odebrat bonusové body všem členům, kteří porušují uvedená pravidla.  

Advertisement

Tagy:, , , , , , , , , , , , ,

%d blogerům se to líbí: