Toluna a zpracování dat

Milí členové,

 

My v Toluně věříme, že každý názor se počítá !

Snažíme se pomáhat společnostem po celém světě dělat dobrá obchodní rozhodnutí tím, že se snažíme dostat značkové produkty k zákazníkům a to přes největší světové sociální sítě.

 

Během pár minut se vám pokusíme pomoci nahlédnout Toluně pod pokličku  a můžete tak zjistit více o našem obchodním plánu a k čemu vlasně využíváme všechny data a informace.

 

Co je obchodním úkolem toluny?

Toluna zve tisíce členů na průzkumy každý den a to na širokou škálu témat. Účelem těchto průzkumů je shromažďovat vaše názory o produktech a službách velkých spotřebitelských značek.

Dále si všímat vašeho chování jako spotřebitele nebo názory o světě, ve kterém žijete. Váš názor ovlivní způsob distribuce či propagace nových produktů a služeb právě pro spotřebitele, jako jste vy.

 

Proč Toluna potřebuje Vaše osobní informace, jako je jméno a adresa?

Žádáme o osobní údaje jako je jméno, adresa, narozeniny a zaměstnání, pro lepší vyžití a zpracování informací z výzkumných projektů. Tyto informace se používají také pro účely odměňování, takto Vám můžeme poslat odměnu na Vaši adresu.

Další osobní informace o které byste mohli být požádáni, slouží výhradně nám a to pouze pro účely budování a provozování celosvětové soukromé databáze , jejíž cílem je provádět průzkum trhu a studií na tomto základě.

 

Proč  se Toluna ptá na tolik otázek v průzkumech?

Důvodem je, že některé průzkumy hledají velmi specifickou skupinu lidí, kteří splňují velmi úzkou sérii kritérií. Někdy je ke zjištění, zda vyhovujete kriteriím pro průzkum, třeba jen pár otázek, jindy to může být o několik otázek víc.

 

Proč se Toluna ptá na stejné otázky v téměř každém průzkumu?

Cílem je mít rozsáhlé aktuální a specifické rysy každého člena. Na základě vašich odpovědí v průzkumech se naši klienti marketingově  rozhodují, takže musíme zavést přísné kontroly kvality, abychom se ujistili, že splňujete to co klient hledá. Tyto otázky na začátku každého průzkumu se můžou zdát opakující se, ale jsou nezbytné.

 

Kdo jsou klienti na Toluně? A Co chtějí?

Mezi naše klienty na trhu výzkumných agentur patří například velké korporace, značky, veřejné organizace nebo PR agentury. Zajímají se o všechna průmyslová odvětví a chtějí získat poctivé názory spotřebitelů o svých výrobcích a službách.

Chtějí rozumět co spotřebitele motivuje a znát jejich návyky. Výsledky našich výzkumů pomáhají našim klientům lépe porozumět Vašim potřebám s cílem, aby jejich produkty, služby či reklama vám byla ušitá na míru.

 

Jak Toluna používá údaje, které shromažďuje?

 

Toluna má přísná opatření s cílem zajistit každou vaši  informaci a uchovávávat ji v bezpečí.

Toluna poskytuje informace klientům pouze v anonymní podobě a to pro použití informací ve výzkumu trhu a pro vlastní účely klienta.

Toluna nepoužívá přímý marketing a nikdy nebude sdílet svá data s telemarketingovími  či s reklamními agenturami.

 

Máte přístup k vašim datům a  můžete je i zpětně opravit. V pokud budete chtít přístup k těmto datům, můžete se buď přihlásit k účtu Toluna nebo nás kontaktujte na privacyna@toluna.com. Pro více informací o tom, jak aktualizovat nebo mazat svá osobní data na Toluně, si přečtěte  Zásady ochrany osobních údajů.

 

Co se stane s mými odpověďmi, když nemám nárok na průzkum?

Když nemáte nárok na průzkum, vaše odpovědi nelze použít v konečných výsledcích výzkumu, a proto se nikdy nedostanou k našim klientům. Stejně tak Toluna nikdy nepoužije tyto odpovědi pro interní použití. Proto informace které jsou nepoužitelné pro klienty jsou většinou považovány za neúplnou studii.

 

Věříme, že tento příspěvek odpověděl na některé vaše dotazy týkající se Toluny. Pro více informací se podívejte na naše nejčastější dotazy, nebo se obraťte na náš tým podpory.

 

 

 

S přáním hezkého dne

Tým Toluny

Advertisement

Tagy:, , , , , , ,

%d blogerům se to líbí: