Pochlubte se oblíbeným ročním obdobím, a vyhrajte 15 000 bodů!

 

Milí členové,

Ukažte nám  část vaší Sezóny! Jak vypadá počasí u Vás ve městě či na vesnici? Dorazilo k Vám už Jaro či dokonce Léto? Nebo si připadáte že venku je stále Podzim?

Pochlubte se vaší úžasnou fotkou z  oblíbeného ročního období a zúčastněte se naší soutěže na Twitteru a Instagramu: #TolunaSeasons2! Jako obvykle zde budou 2 vítězové, z nichž každý dostane 15 000 bodů – 1 bude vybrán na Instagramu a 1 na Twitteru.

TolunaSeasons2_CZ small

 

Pro účast v soutěži jednoduše:

  • Sledujte @tolunana Instagramu nebo na Twitteru, záleží na jakou síť chcete umístit vaši fotku
  • Vyberte jednu z vašich nejoblíbenějších fotek z vašeho současného či oblíbeného ročního období
  • Nahrajte fotku na Instagram nebo na Twitter
  • Označte fotku hashtagem #TolunaSeasons2
  • Musítesledovat @Toluna na Twitteru i Instagramu, aby vaše příspěvky byly platné

Tato soutěž probíhá pouze na Twitteru a Instagramu. Fotku musíte publikovat mezi 1.-30. červnem.

 

S radostí vám také oznamujeme výherce květnové soutěže #TolunaDessert. Na Instagramu jsme ze všech chutných příspěvků vybrali @laura1976forever a na Twitteru @mittcanoOba tak získávají 15 000 bodů. Gratulujeme!

w w1

 

 

Hodně štěstí všem účastníkům v #TolunaSeasons2 !

Těšíme se na vaše příspěvky !

 

Brzy na viděnou na Twitteru a Instagramu,

Tým Toluny

 

*Podmínky účasti: Výherci  budou náhodně vylosováni  do 31.6.2016 do půlnoci, a musí dodržovat podmínky soutěže. Členové musí mít Toluna účet nebo mít v plánu si ho vytvořit, aby mohli získat body. Ty budou vítězům přiděleny do 5 dnů a budou jim přípsány přímo na účet. Výhercům bude oznámeno, že vyhráli, přímo u jejich příspěvků na Instagramu či na Twitteru. Příspěvky nesmí obsahovat jakýkoliv obsah, který je vulgární, urážlivý, zastrašující, nekorektní, obtěžující, pomlouvačný, nepravdivý, zavádějící nebo omezující soukromí ostatních osob. Toluna si vyhrazuje právo kontrolovat obsah příspěvků a odebrat bonusové body všem členům, kteří porušují uvedená pravidla.  

 

Advertisement

Tagy:, , , , , , , , ,

%d blogerům se to líbí: