Představte nám vašeho miláčka, a vyhrajte 15 000 bodů v #TolunaPets3!

Drazí členové,

máte domácího mazlíčka? Teď je ten správný čas se s ním pochlubit! Vyfoťte vaši kočičku, pejska, ptáčka, rybičku, želvu, křečka či jakékoliv jiné zvířátko, které máte doma, a zúčastněte se tak naší soutěže na Twitteru a Instagramu: #TolunaPets3! Jako obvykle zde budou 2 vítězové, z nichž každý dostane 15 000 bodů – 1 bude vybrán na Instagramu a 1 na Twitteru.

TolunaPets _ CZ

Pro účast v soutěži jednoduše:

  • Sledujte @toluna na Instagramu nebo na Twitteru, záleží na jakou síť chcete umístit vaši fotku
  • Popadněte vašeho domácího mazlíčka, a přijměte ho, ať vám zapózuje!
  • Označte fotku hashtagem #TolunaPets3
  • Musíte sledovat @Toluna na Twitteru i Instagramu, aby vaše příspěvky byly platné

Tato soutěž probíhá pouze na Twitteru a Instagramu. Fotku musíte publikovat mezi 1.-30. dubnem.

IG winner queencornholio TW winner moopimm

S radostí vám také oznamujeme výherce březnové soutěže #TolunaColor. Na Instagramu jsme ze všech nádherných příspěvků vybrali @queencornholio,a na Twitteru vyhrál @moopimmObě tak získávají 15 000 bodů. Gratulujeme!

Hodně štěstí všem účastníkům #TolunaPets3! Těšíme se na vaše příspěvky.

Brzy na viděnou na Twitteru a Instagramu,

Tým Toluny

*Podmínky účasti: Výherci  budou náhodně vylosováni  do 30.4.2016 do půlnoci, a musí dodržovat podmínky soutěže. Členové musí mít Toluna účet nebo mít v plánu si ho vytvořit, aby mohli získat body. Ty budou vítězům přiděleny do 5 dnů a budou jim přípsány přímo na účet. Výhercům bude oznámeno, že vyhráli, přímo u jejich příspěvků na Instagramu či na Twitteru. Příspěvky nesmí obsahovat jakýkoliv obsah, který je vulgární, urážlivý, zastrašující, nekorektní, obtěžující, pomlouvačný, nepravdivý, zavádějící nebo omezující soukromí ostatních osob. Toluna si vyhrazuje právo kontrolovat obsah příspěvků a odebrat bonusové body všem členům, kteří porušují uvedená pravidla.  

Advertisement

Tagy:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

%d blogerům se to líbí: