Valentýn: Vzpomínková soutěž

Milí členové,

vzhledem k tomu, že se blíží Valentýn, rozhodli jsme se u této příležitosti udělat speciální soutěž!

Ode dneška až do 12. února můžete vytvořit zajímavé téma ve vaší komunitě, kde se rozepíšete o vašem valentýnském dni, který se vám nejvíce vryl do paměti. Podělte se s námi o romantické, vtipné či vaše nejoblíbenější historky ohledně dne Svatého Valentýna, a vyhrajte body společně s pozvánkou ke Gifties!

7

Pro účast v soutěži:

  • Vytvořte téma mezi 1.-12. únorem o vašem dni Svatého Valentýna, který si nejvíc pamatujete*
  • Název tématu musí začínat takto: „Toluna Valentýn…“, aby vaše účast byla platná
  • Je potřeba vložit obrázek související s vaším tématem
  • Ať je váš příspěvek vidět! Nechte vaše přátele, aby pro vás hlasovali do 12. února!

A co tedy můžete vyhrát?

Veškerá platná účast bude odměněna 1 000 body, a k tomu dalších 10 000, 8 000 a 5 000 bodů 3 členům, jejichž témata se stanou nejoblíbenějšími!

A to není vše! Jako speciální bonus vybereme náhodně 20 členů, kterým pošleme ZDARMA možnost hrát o Giftie a získat tak jednu z našich exkluzivních valentýnských Gifties!

S tolika úžasnými cenami již není na co čekat, přihlaste se k vašemu účtu, a začněte ihned hrát!

Hodně štěstí

Tým Toluny

*Podmínky účasti: Do soutěže se vám bude počítat jen jedno téma. Název tématu musí být „Toluna Valentýn“, téma musí obsahovat relevantní obrázek, a být vytvořeno do 12. února 2016. Člen může získat maximálně 11 000 bodů. 1 000 bodů získá každý prostřednictvím Bonusu za tvorbu obsahu, a 5 000, 8 000 a 10 000 bodů získají 3 členové s největším počtem hlasů/komentářů. Body získají nejpozději do 17.2. do půlnoci, a budou automaticky připočteny na účet daného člena. Body NEBUDEME rozdávat za Hlasování, Souboje či Hodnocení, tato soutěž se zaměřuje jen na TÉMATA. Příspěvky nesmí obsahovat jakýkoliv obsah, který je vulgární, urážlivý, zastrašující, nekorektní, obtěžující, pomlouvačný, nepravdivý, zavádějící nebo omezující soukromí ostatních osob. Toluna si vyhrazuje právo kontrolovat obsah příspěvků a odebrat bonusové body všem členům, kteří porušují uvedená pravidla.  Porušení pravidel či Podmínek používání a členství může vést k uzavření účtu. 

 

Advertisement
%d blogerům se to líbí: