Udělejte si selfie, a vyhrajte 15 000 bodů!

Milí členové,

začal nám nový rok, a tak se pojďme trochu radovat z toho, co krásného nás čeká! Udělejte „selfie“ s pořádně velkým úsměvem. Chceme vidět co nejvíce rozzářených usměvů v naší nové soutěži na Twitteru a Instagramu: #TolunaHappy. Jako obvykle zde budou 2 vítězové, z nichž každý dostane 15 000 bodů – 1 bude vybrán na Instagramu a 1 na Twitteru.

JanuaryHappy_CZ

Pro účast v soutěži jednoduše:

  • Sledujte @toluna na Instagramu nebo na Twitteru, záleží na jakou síť chcete umístit vaši fotku
  • Udělejte si selfie s úsměvem od ucha k uchu
  • Označte fotku hashtagem #TolunaHappy
  • Musíte sledovat @Toluna na Twitteru i Instagramu, aby vaše příspěvky byly platné

Tato soutěž probíhá pouze na Twitteru a Instagramu. Fotku musíte publikovat mezi 1.-31. lednem.

S radostí vám také oznamujeme výherce prosincové soutěže #TolunaParty. Na Instagramu jsme ze všech zábavných příspěvků vybrali @gillian.tv,a na Twitteru vyhrál @msoriat Oba tak získávají 15 000 bodů. Gratulujeme!

gillian tv IG winner msoriat TW winner

Hodně štěstí všem účastníkům #TolunaHappy! Těšíme se na vaše příspěvky.

Brzy na viděnou na Twitteru a Instagramu,

Tým Toluny

*Podmínky účasti: Výherci  budou náhodně vylosováni  do 6.2.2016 do půlnoci, a musí dodržovat podmínky soutěže. Členové musí mít Toluna účet nebo mít v plánu si ho vytvořit, aby mohli získat body. Ty budou vítězům přiděleny do 5 dnů a budou jim přípsány přímo na účet. Výhercům bude oznámeno, že vyhráli, přímo u jejich příspěvků na Instagramu či na Twitteru. Příspěvky nesmí obsahovat jakýkoliv obsah, který je vulgární, urážlivý, zastrašující, nekorektní, obtěžující, pomlouvačný, nepravdivý, zavádějící nebo omezující soukromí ostatních osob. Toluna si vyhrazuje právo kontrolovat obsah příspěvků a odebrat bonusové body všem členům, kteří porušují uvedená pravidla.  

Advertisement

Tagy:, , , , , , , , , , , , ,

%d blogerům se to líbí: