Instagram – Nejčastější dotazy

Pro dokončení našeho tutoriálu vám přinášíme otázky a odpovědi týkající se Instagramu, abychom vám práci s ním co nejvíce ulehčili.

Chci vědět víc o „hashtazích“!

„Hashtagy“ můžete přidávat pouze k veřejným příspěvkům! Napište je vždy do pole „Napište popisek“. Po publikování vaší fotky, klikněte na váš „hashtag“, a uvidíte všechny další fotky zveřejněné pod tímto „hashtagem“.

Jak můžu vidět všechny fotografie, u kterých jsem klikl na „To se mi líbí“?

Jděte do „Možností“ (ikonka ozubeného kolečka na vašem profilu), a klikněte na „Příspěvky, které se vám líbí“. Zde uvidíte posledních cca 300 fotek, které se vám líbili.

Může někdo vyhledat přes Instagram důležité informace o mé osobě?

Ne, pokud je nezveřejníte! Navíc si váš účet můžete nastavit jako soukromý, a sdílet fotky jen s vašimi přáteli.

Pokud zveřejním nějakou fotku, může jí někdo využít k obchodním účelům?

Ano, Instagram může používat vaše fotky, uživatelské jméno či profilový obrázek ke své reklamě, aniž by vám za to zaplatil či vás kontaktoval. Tomuto můžete předejít, pokud si nastavíte váš účet jako soukromý. V takovém případě se však může stát, že se nebudete moci účastnit našich soutěží, protože vaše příspěvky neuvidíme.

Jak přidám na Instagram odkaz na webovou stránku?

Odkaz na webovou stránku si můžete přidat do vašeho profilu. Pokud přidáte odkaz k fotce, tento bude vypadat jen jako text, a nebude možné na něj kliknout.

Jak mohu fotku smazat?

Abyste fotku smazali, stačí kliknout na „3 tečky“ pod ní, a zadat „Odstranit“. Pokud nechcete vidět na domovské stránce příspěvky od určité osoby, můžete jí zablokovat nebo „Zrušit sledování“.

Může někdo vědět, že jsem se díval na jeho Instagram profil?

Přímo ne, ale existují aplikace, které toto umožňují.

 

 

Advertisement
%d blogerům se to líbí: