Tutoriál – Jak používat Instagram 2. část

Milí členové,

je zde další část o tom, jak používat Instagram, aby jste se naplno mohli pustit do dalšího kola Instagramové soutěže o 15 000 bodů, která začne již příští týden.

  1. Prohlédněte si vaši zeď

Na Zdi uvidíte příspěvky od všech uživatelů, které sledujete. Na Zeď se jednodušše dostanete kliknutím ikonky domečku vlevo dole.

zed

2. Sekce na hledání a objevování

V této záložce uvidíte příspěvky od jiných uživatelů, jejichž příspěvky mají na Instagramu největší úspěch. Jedná se tak o fotky s největším počtem „To se mi líbí“. Tuto část najdete pod ikonkou lupy.

Pro hledání mezi uživateli či „hashtagy“můžete kliknout do vyhledávacího okna nahoře.

objevujte

3. Sledujte, co je nového

Pokaždé, když se někomu líbí vaše fotografie, když někdo komentuje pod vašimi fotografiemi, když vás někdo začne sledovat nebo vás označí ve svém příspěvku, tak se tyto informace dozvíte v záložce Aktivita. Ta se nachází pod ikonkou srdíčka v bublině. Pokud jste zrovna na Instagramu, a někomu se líbí vaše fotka, někdo komentoval váš příspěvěk nebo vás začal sledovat, nad srdíčkem vyskočí oranžové upozornění.

4. „Lajkujte“ a komentujte fotky jiných lidí

Když si prohlížíte novinky na zdi nebo jste zrovna v sekci populárních fotek, můžete „lajkovat“ nebo komentovat fotky ostatních, a dát jim tak najevo váš zájem. Abyste fotku „olajkovali“, tedy ukázali, že se vám líbí, klikněte na srdíčko pod ní nebo 2x klikněte přímo na fotku. Pro komentáře stiskněte „komentovací bublinku“ vedle srdíčka.

5. Váš vlastní profil

Na vašem profilu uvidíte všechny vaše fotky, lidi, kteří vás sledují stejně tak jako lidi, které sledujete vy. Na profil se dostanete pomocí ikonky úplně vpravo (ikonka člověka). Zde najdete vaše fotografie, můžete si změnit informace o vás, a také přidat či odebrat sociální sítě pod „Propojenými účty“.

ucty

Doufáme, že vám i tento tutoriál byl užitečný!

Tým Toluny

 

 

Advertisement
%d blogerům se to líbí: