Sdílejte s námi vaši hudbu a vyhrajte 15 000 bodů!

Milí členové,

jakou hudbu posloucháte? Rádi bychom si jí poslechli! Vyfoťte konkrétní album, píseň nebo vaše oblíbené rádio nebo dokonce koncert, kterého jste se zúčastnili, a sdílejte ho v naší nové soutěži na Twitteru a Instagramu: #TolunaMusic! Jako obvykle zde budou 2 vítězové, z nichž každý dostane 15 000 bodů – 1 bude vybrán na Instagramu a 1 na Twitteru.

Instagram_Music CZ

Pro účast v soutěži jednoduše:

  • Sledujte @toluna na Instagramu nebo na Twitteru, záleží na jakou síť chcete umístit vaši fotku
  • Pořiďte fotografii toho, co posloucháte či zvěčněte vaši oblíbenou rockovou hvězdu přímo na koncertě
  • Označte fotku hashtagem ##TolunaMusic
  • Musíte sledovat @Toluna na Twitteru i Instagramu, aby vaše příspěvky byly platné

Tato soutěž probíhá pouze na Twitteru a Instagramu. Fotku musíte publikovat mezi 1.-31. říjnem.

S radostí vám také oznamujeme výherce srpnové soutěže #TolunaFriends. Na Instagramu jsme ze všech zábavných příspěvků vybrali @beertardelli,a na Twitteru vyhrála @Hellen_JCooperObě tak získávají 15 000 bodů. Gratulujeme!

instagram winner _beertardelli twitter winner

Hodně štěstí všem účastníkům #TolunaMusic! Těšíme se na vaše příspěvky.

Brzy na viděnou na Twitteru a Instagramu,

Tým Toluny

*Podmínky účasti: Výherci  budou náhodně vylosováni  do 5.11.2015 do půlnoci, a musí dodržovat podmínky soutěže. Členové musí mít Toluna účet nebo mít v plánu si ho vytvořit, aby mohli získat body. Ty budou vítězům přiděleny do 5 dnů a budou jim přípsány přímo na účet. Výhercům bude oznámeno, že vyhráli, přímo u jejich příspěvků na Instagramu či na Twitteru. Příspěvky nesmí obsahovat jakýkoliv obsah, který je vulgární, urážlivý, zastrašující, nekorektní, obtěžující, pomlouvačný, nepravdivý, zavádějící nebo omezující soukromí ostatních osob. Toluna si vyhrazuje právo kontrolovat obsah příspěvků a odebrat bonusové body všem členům, kteří porušují uvedená pravidla.  

Advertisement

Tagy:, , , , , , , , , , , , , , , ,

%d blogerům se to líbí: