Výherce soutěže Staň se středem pozornosti!

Milí přátelé,

s radostí vám oznamujeme, že novým výhercem soutěže Staň se středem pozornosti se stává uživatelka DAGOS1, která nám napsala krásný článek o svém malém divadélku, se kterým si hrála v dětství!

„Loutkové divadélko.„

Když jsem si přečetla téma – Hra z dětství, tak mi jako první hlavou probleskla vzpomínka na loutkové divadélko. Není to přímo hra jako taková, ale dodnes nezapomenu na to překvapení, když jsem ho objevila pod vánočním stromečkem. Rodiče se nikdy nezmínili, že by nějaký takový nákup plánovali. Loutky nebyly příliš veliké a ovládat se dali jen ruce. Bylo to divadélko jak se říká „z druhé ruky“ a pár figurek se muselo opravit, třeba vodník neměl chudák vůbec hlavu. Ale ta oprava mě bavila stejně, jako pak vymýšlení různých rekvizit a také vymýšlení her, které by se s divadélkem daly zahrát. Když jsem byla větší, skončilo divadélko na půdě a vlastně ani nevím, jaký byl pak jeho další osud, myslím, že pak zase putovalo k dalším dětem, protože doma u rodičů nezůstalo. Docela jsem na něj pak zapomněla, až dnešní téma mi ho připomnělo. A docela mě mrzí, že už je pryč. Zůstala mi něj jen pěkná vzpomínka. Ten obrázek je jen ilustrativní, nemám bohužel ani žádnou jeho fotku.

6fc2fb81-7a42-4c8f-9327-af2186251ab4_x365

Líbí se vám tento příspěvek? Napište uživatelce dagos1 na zeď, nebo přímo okomentujte toto témaA nebo se také zúčastněte naší soutěže a získejte možnost na výhru 5000 bodů!

Ještě jednou gratulujeme dagos1 k její výhře a přejeme mnoho úspěšných tvořivých dní na Toluně!

Hodně štěstí v soutěžení přeje

Tým Toluny

Advertisement
%d blogerům se to líbí: