Sdílejte s námi své zážitky z cest a můžete vyhrát 15 000 bodů s #TolunaTravel!

Drazí členové,

měli jste cestovní léto jak se patří? Pojedete někam ještě do konce srpna ať už do zahraničí či v tuzemsku? Sdílejte s námi vaše fotky z cest stejně jako jsme vám posílali fotky my (např. krajinu, významný monument, dopravní prostředek, výlet do parku nebo k babičce), a zúčastněte se tak naší soutěže na Twitteru a Instagramu: #TolunaTravel! Jako obvykle zde budou 2 vítězové, z nichž každý dostane 15 000 bodů – 1 bude vybrán na Instagramu a 1 na Twitteru.

Toluna_Travel_CZ

Pro účast v soutěži jednoduše:

  • Sledujte @toluna na Instagramu nebo na Twitteru, záleží na jakou síť chcete umístit vaši fotku
  • Vyberte 1 fotku z vašich cest a nahrajte ji na Twitter nebo Instagram! Nezapomeňte přidat popis
  • Označte fotku hashtagem #TolunaTravel
  • Musíte sledovat @Toluna na Twitteru i Instagramu, aby vaše příspěvky byly platné

Tato soutěž probíhá pouze na Twitteru a Instagramu. Fotku musíte publikovat do 31. srpna.

S radostí vám také oznamujeme výherce červencové soutěže #TolunaPets2. Na Instagramu jsme ze všech roztomilých příspěvků vybrali @davi411c, a na Twitteru vyhrála @silkywaytomarsOba tak získávají 15 000 bodů. Gratulujeme!

tolunapets2 ig winnertolunapets2 tw winner

Hodně štěstí všem účastníkům #TolunaTravel! Těšíme se na vaše příspěvky.

Brzy na viděnou na Twitteru a Instagramu,

Tým Toluny

*Podmínky účasti: Výherci  budou náhodně vylosováni  do 8.9.2015 do půlnoci, a musí dodržovat podmínky soutěže. Členové musí mít Toluna účet nebo mít v plánu si ho vytvořit, aby mohli získat body. Ty budou vítězům přiděleny do 5 dnů a budou jim přípsány přímo na účet. Výhercům bude oznámeno, že vyhráli, přímo u jejich příspěvků na Instagramu či na Twitteru. Příspěvky nesmí obsahovat jakýkoliv obsah, který je vulgární, urážlivý, zastrašující, nekorektní, obtěžující, pomlouvačný, nepravdivý, zavádějící nebo omezující soukromí ostatních osob. Toluna si vyhrazuje právo kontrolovat obsah příspěvků a odebrat bonusové body všem členům, kteří porušují uvedená pravidla.  

Advertisement

Tagy:, , , , , , , , , ,

%d blogerům se to líbí: