Čtěte s Tolunou, a můžete vyhrát 15 000 bodů v #TolunaBooks!

Drazí členové,

je někdo z vás vášnivým knihomolem nebo jste s počínajícím létem rozložili deku na louce, a pustili se do čtení po dlouhé době? Ukažte nám vaši oblíbenou knihu nebo tu, co právě čtete, v naší nové soutěži na Twitteru a Instagramu: #TolunaBooks! Jako obvykle zde budou 2 vítězové, z nichž každý dostane 15 000 bodů – 1 bude vybrán na Instagramu a 1 na Twitteru.

Instagram Toluna Books_CZ

Pro účast v soutěži jednoduše:

  • Sledujte @toluna na Instagramu nebo na Twitteru, záleží na jakou síť chcete umístit vaši fotku
  • Popadněte vaší oblíbenou knihu nebo nějakou jinou, co zrovna čtete!
  • Označte fotku hashtagem #TolunaBooks
  • Musíte sledovat @Toluna na Twitteru i Instagramu, aby vaše příspěvky byly platné

Tato soutěž probíhá pouze na Twitteru a Instagramu. Fotku musíte publikovat mezi 1.-30. červnem.

S radostí vám také oznamujeme výherce květnové soutěže na Instagramu #TolunaDinner. Vybrali jsme @saretta1979, a na Twitteru vyhrála @LisbethGludObě tak získávají 15 000 bodů. Gratulujeme!

instagram winner1Twitter winner

Hodně štěstí všem účastníkům #TolunaBooks! Těšíme se na vaše příspěvky.

Brzy na viděnou na Twitteru a Instagramu,

Tým Toluny

*Podmínky účasti: Výherci  budou náhodně vylosováni  do 6.7.2015 do půlnoci, a musí dodržovat podmínky soutěže. Členové musí mít Toluna účet nebo mít v plánu si ho vytvořit, aby mohli získat body. Ty budou vítězům přiděleny do 5 dnů a budou jim přípsány přímo na účet. Výhercům bude oznámeno, že vyhráli, přímo u jejich příspěvků na Instagramu či na Twitteru. Příspěvky nesmí obsahovat jakýkoliv obsah, který je vulgární, urážlivý, zastrašující, nekorektní, obtěžující, pomlouvačný, nepravdivý, zavádějící nebo omezující soukromí ostatních osob. Toluna si vyhrazuje právo kontrolovat obsah příspěvků a odebrat bonusové body všem členům, kteří porušují uvedená pravidla.  

Advertisement
%d blogerům se to líbí: