Výherce soutěže Staň se středem pozornosti!

Milí přátelé,

s radostí vám oznamujeme, že novým výhercem soutěže Staň se středem pozornosti se stává uživatel PUSAHIV, který se nám svěřil s velmi zajímavým zážitkem ze své brigády v Paříži.

„Nejhorší první práce“

Recepční v podivném pařížském hotelu
Za studií jsem pracoval v hotelu u českého emigranta od 19 do 11h načerno, a aby toho nebylo málo, jednoho dne se mi na spánku od zfetovaného zákazníka objevilo něco tvrdého a s takovou pistolí na tomto místě v šoku uděláte úplně vše, co po Vás chtějí. A jelikož jsem tam byl načerno, nemohl jsem zavolat policii. A aby toho nebylo málo, tak nazítří jsem ještě rozklepaný musel tři hodiny místo školy vysvětlovat majiteli, jak vše proběhlo. Až poté jsem si uvědomil, že chtěl hlavně zjistit, jestli jsem si historku o přepadení nevymyslel a peníze neodcizil sám. Asi si oprávněně myslel, že bych měl dost dobré důvody…
Při odchodu z jeho povedeného podniku jsem vymyslel nádhernou pomstu tím, že jsem se nechal slyšet: Mě ses možná zbavil, ale zloděje- toho tady máš dál! Já myslel jeho samotného, a co myslel on, třeba během jeho šesti dovolených každý rok, mi už mohlo být lhostejné. Ačkoli něco mi říká, že je už nepodnikal, aby ho našel…Cha, cha, a to by mohla být pointa.
Ale jak už je svět takový, je i pointa 2: dal tam kameru, ta mířila na kasu a na nás, nikoli na agresora, vesele si jezdil po světě dál a ještě veseleji tam asi nabíral další ovečky načerno.

pusahiv

Líbí se vám tento příspěvek? Napište uživatelovi pusahiv na zeď, nebo přímo okomentujte toto téma! A nebo se také zúčastněte naší soutěže a získejte možnost na výhru 5000 bodů!

Ještě jednou gratulujeme pusahiv k jeho výhře a přejeme mnoho úspěšných tvořivých dní na Toluně!

Hodně štěstí v soutěžení přeje

Tým Toluny

Advertisement
%d blogerům se to líbí: