Ukažte Toluně, co máte k večeři, a vyhrajte 15 000 bodů v #TolunaDinner!

Drazí členové,

Objevte v sobě jedlíka a pochlubte se na Toluně, co máte k večeři v naší nejnovější soutěži na Instagramu a Twitteru: #TolunaDinner! Jako obvykle zde budou 2 vítězové, z nichž každý dostane 15 000 bodů – 1 bude vybrán na Instagramu a 1 na Twitteru.

Instagram Toluna Dinner_CZ

Pro účast v soutěži jednoduše:

  • Sledujte @toluna na Instagramu nebo na Twitteru, záleží na jakou síť chcete umístit vaši fotku
  • Ukažte nám, co máte k večeři! Vaše oblíbené recepty, co teď zrovna jíte nebo co byste rádi jedli
  • Označte fotku hashtagem #TolunaDinner
  • Musíte sledovat @Toluna na Twitteru i Instagramu, aby vaše příspěvky byly platné

Tato soutěž probíhá pouze na Twitteru a Instagramu. Fotku musíte publikovat mezi 1.-31. květnem.

S radostí vám také oznamujeme výherce dubnové soutěže na Instagramu #TolunaSeasons. Potom, co jste publikovali úžasné fotky jarního či podzimního počasí, jsme na Instagramu vybrali @quelladeimuffin, a na Twitteru vyhrála @KatrienHeroObě tak získávají 15 000 bodů. Gratulujeme!

instagram winnerTwitter winner

Hodně štěstí všem účastníkům #TolunaDinner! Těšíme se na vaše příspěvky.

Brzy na viděnou na Twitteru a Instagramu,

Tým Toluny

*Podmínky účasti: Výherci  budou náhodně vylosováni  do 5.6.2015 do půlnoci, a musí dodržovat podmínky soutěže. Členové musí mít Toluna účet nebo mít v plánu si ho vytvořit, aby mohli získat body. Ty budou vítězům přiděleny do 5 dnů a budou jim přípsány přímo na účet. Výhercům bude oznámeno, že vyhráli, přímo u jejich příspěvků na Instagramu či na Twitteru. Příspěvky nesmí obsahovat jakýkoliv obsah, který je vulgární, urážlivý, zastrašující, nekorektní, obtěžující, pomlouvačný, nepravdivý, zavádějící nebo omezující soukromí ostatních osob. Toluna si vyhrazuje právo kontrolovat obsah příspěvků a odebrat bonusové body všem členům, kteří porušují uvedená pravidla.  

Advertisement
%d blogerům se to líbí: