Užívejte si měnící se počasí a vyhrajte 15 000 bodů v #TolunaSeasons!

Drazí členové,

Ať už si užíváte jaro nebo jste spíše podzimní typ, najděte se chvilku na nasátí tohoto měnícího se období, a sdílejte své zážitky s Tolunou! Zúčastněte se naší fotografické soutěže na Twitteru a Instagramu: #TolunaSeasons! Jako obvykle budeme mít 2 vítěze, z nichž každý dostane 15 000 bodů – 1 bude vybrán na Instagramu a 1 na Twitteru.

Instagram Toluna Seasons_CZ

Pro účast v soutěži jednoduše:

  • Sledujte @toluna na Instagramu
  • Ukažte nám, co se vám líbí na tomto ročním období: ať už to jsou kvetoucí rostliny, zelené listí anebo něco úplně jiného!
  • Označte fotku hashtagem #TolunaSeasons
  • Musíte sledovat @Toluna na Twitteru i Instagramu

Tato soutěž probíhá pouze na Twitteru a Instagramu. Fotku musíte publikovat mezi 1.-30. dubnem.

S radostí vám také oznamujeme výherce březnové soutěže na Instagramu #TolunaGo: na Instagramu to byla @lara_stre, a na Twitteru vyhrála @narniadrenalineObě tak získávají 15 000 bodů. Gratulujeme!

instagram winnerTwitter winner

Hodně štěstí všem účastníkům #TolunaSeasons! Těšíme se na vaše příspěvky.

Brzy na viděnou na Twitteru a Instagramu,

Tým Toluny

*Podmínky účasti: Výherci  budou náhodně vylosováni  do 6.5.2015 do půlnoci, a musí dodržovat podmínky soutěže. Členové musí mít Toluna účet nebo mít v plánu si ho vytvořit, aby mohli získat body. Ty budou vítězům přiděleny do 5 dnů a budou jim přípsány přímo na účet. Výhercům bude oznámeno, že vyhráli, přímo u jejich příspěvků na Instagramu či na Twitteru. Příspěvky nesmí obsahovat jakýkoliv obsah, který je vulgární, urážlivý, zastrašující, nekorektní, obtěžující, pomlouvačný, nepravdivý, zavádějící nebo omezující soukromí ostatních osob. Toluna si vyhrazuje právo kontrolovat obsah příspěvků a odebrat bonusové body všem členům, kteří porušují uvedená pravidla.  

Advertisement
%d blogerům se to líbí: