Výherce soutěže Staň se středem pozornosti!

Milí přátelé,

s radostí vám oznamujeme, že novým výhercem soutěže Staň se středem pozornosti se stává uživatelka DAGMAREK2, které špatná rada opravdu změnila život.

„Špatná rada“

Za můj dlouhý život, jsem obdržela mnoho dobrých i špatných rad, ale většinou jsem si udělala včas správný úsudek, takže jsem se těmi špatnými neřídila. Ne nadarmo se ale říká: „Dobrá rada nad zlato“

Nejhorší radu, to však ani nebyla rada nýbrž donucení, jsem obdržela od své matky. Bylo to v době, kdy jsem se rozešla s chlapcem o kterém jsem věděla, že lže a dělá dluhy. Brzy po rozchodu s ním, jsem zjistila, že jsem těhotná a na radu matky a hlavně z jejího donucení jsem si ho vzala. Nedbala na to, že jsem ji upozornila na důvody rozchodu a trvala na sňatku. Argumentovala s tím, že se mohu rozvést vždycky, ale alespoň se takto zachová (hlavně její) společenská prestiž. Následky pro mne byly katastrofické, ale to už ji nijak nebolelo.

Celý příspěvek si můžete přečíst zde.

033c180a-5997-4c3b-b5a3-f48083fd54ab_x365

Líbí se vám tento příspěvek? Napište uživatelce dagmarek2 na zeď, nebo přímo okomentujte toto téma! A nebo se také zúčastněte naší soutěže a získejte možnost na výhru 5000 bodů!

Ještě jednou gratulujeme dagmarek2 k její výhře a přejeme mnoho úspěšných tvořivých dní na Toluně!

Hodně štěstí v soutěžení přeje

Tým Toluny

Advertisement
%d blogerům se to líbí: