Ukažte vaši kreativitu na Toluně a vyhrajte 15 000 bodů v soutěži #TolunaGo

Drazí členové,

Všude kam jdete, nezapomeňte mít Tolunu při sobě! A když už budete v tom, co takhle vyhrát naši fotografickou soutež na Instagramu a Twitteru: #TolunaGo! Jako obvykle zde budou 2 vítězové, z nichž každý dostane 15 000 bodů – 1 bude vybrán na Instagramu a 1 na Twitteru.

Instagram Toluna Transportation_CZ

Pro účast v soutěži jednoduše:

  • Sledujte @toluna na Instagramu
  • Ukažte nám, jak se pohybujete: vyfoťte vaši autobusovou zastávku, auto, kolo, tramvaj, vlak, stanici metra, záleží jen na vás! Pokud jste již takovou fotku na Instagram dali, musíte jí publikovat znovu
  • Označte fotku hashtagem  #TolunaGo
  • Musíte sledovat @Toluna na Twitteru i Instagramu

Tato soutěž probíhá pouze na Twitteru a Instagramu. Fotku musíte publikovat mezi 2.-31. březnem.

S radostí vám také oznamujeme výherce únorové soutěže na Instagramu #LoveToluna: na Instagramu to byla @favolazione, a na Twitteru vyhrála @letizia_ruggeri.

Obě tak získávají 15 000 bodů. Gratulujeme!

instagram winnertwitter winner

Hodně štěstí všem účastníkům #TolunaGo! Těšíme se na vaše příspěvky.

Brzy na viděnou na Twitteru a Instagramu,

Tým Toluny

*Podmínky účasti: Výherci  budou náhodně vylosováni  do 5.4.2015 do půlnoci, a musí dodržovat podmínky soutěže. Členové musí mít Toluna účet nebo mít v plánu si ho vytvořit, aby mohli získat body. Ty budou vítězům přiděleny do 5 dnů a budou jim přípsány přímo na účet. Výhercům bude oznámeno, že vyhráli, přímo u jejich příspěvků na Instagramu či na Twitteru. Příspěvky nesmí obsahovat jakýkoliv obsah, který je vulgární, urážlivý, zastrašující, nekorektní, obtěžující, pomlouvačný, nepravdivý, zavádějící nebo omezující soukromí ostatních osob. Toluna si vyhrazuje právo kontrolovat obsah příspěvků a odebrat bonusové body všem členům, kteří porušují uvedená pravidla.  

Advertisement
%d blogerům se to líbí: