Ukažte vaši kreativitu na Toluně a vyhrajte 15 000 bodů v soutěži #LoveToluna

Drazí členové,

Předveďte své kreativní dovednosti a vaši lásku k Toluně v naší soutěži na Twitteru a Instagramu: #LoveToluna! Jako obvykle zde budou 2 vítězové, z nichž každý dostane 15 000 bodů – 1 bude vybrán na Instagramu a 1 na Twitteru.

Instagram TolunaLove_CZ

Pro účast v soutěži jednoduše:

  • Sledujte @toluna na Instagramu
  • Napište kreativním způsobem „Toluna“ za použití jakéhokoliv materiálu – můžete malovat, psát sladkostmi, popusťte uzdu fantazii! Pokud jste již takovou fotku na Instagram dali, musíte jí publikovat znovu
  • Označte fotku hashtagem #LoveToluna
  • Pokud půjdete na Twitter, nezapomeňte nás sledovat na @toluna 

Tato soutěž probíhá pouze na Twitteru a Instagramu. Fotku musíte publikovat mezi 1.-28. únorem.

S radostí vám také oznamujeme výherce prosincové soutěže na Instagramu #TolunaCelebrate: na Instagramu to byli lbenegenerabene27 a Bianka, a na Twitteru vyhráli _RaysofSunshine a  Zay_21.

Všichni tak získávají 15 000 bodů. Gratulujeme!

insta

twitter

Hodně štěstí všem účastníkům #LoveToluna!

Brzy na viděnou na Twitteru a Instagramu,

Tým Toluna

*Podmínky účasti: Výherci  budou vylosováni  do 5.3.2015 do půlnoci, a musí dodržovat podmínky soutěže. Členové musí mít Toluna účet nebo mít v plánu si ho vytvořit, aby mohli získat body. Body budou  vítězům přiděleny do 5 dnů a budou jim přípsány přímo na účet. Výhercům bude oznámeno, že vyhráli, přímo u jejich příspěvků na Instagramu. Příspěvky nesmí obsahovat jakýkoliv obsah, který je vulgární, urážlivý, zastrašující, nekorektní, obtěžující, pomlouvačný, nepravdivý, zavádějící nebo omezující soukromí ostatních osob. Toluna si vyhrazuje právo kontrolovat obsah příspěvků a odebrat bonusové body všem členům, kteří porušují uvedená pravidla.  

Advertisement
%d blogerům se to líbí: