Oslavte s Tolunou konec roku a vyhrajte 15 000 bodů #TolunaCelebrate

Drazí členové,

v Toluně se již připravujeme na oslavy svátků konce roku. Při této příležitosti vybereme ne 2, ale dokonce 4 vítěze v naší soutěži #TolunaCelebrate: 2 na Instagramu a 2 na Twitteru.  Každý vítěz pak získá 15 000 bodů.

Instagram TolunaCelebrate_CZ

Pravidla jsou jednoduchá:

  • Sledujte @Toluna na Instagramu
  • Nahrajte fotku, která ukazuje, jak trávíte svátky. Pokud jste již na Instagram podobnou fotku nahráli, musíte tak učinit znovu.
  • Označte fotku hashtagem #TolunaCelebrate
  • Máte účet na Twitteru? Sledujte @Toluna, tweetněte vaši účast se stejným hashtagem, a možná to budete právě Vy, kdo vyhraje!

Nezapomeňte, že protentokrát výjimečně vybíráme 4 výherce 2 na Instagramu a 2 na Twitteru.

Tato soutěž se bude odehrávat pouze na Instagramu a Twitteru. Vaši fotku musíte nahrát v období od 1.12. do 31.12.2014.

S radostí vám také oznamujeme výherce listopadové soutěže na Instagramu (#TolunaPets): na Instagramu to byla ChristieRoset a na Twitteru vyhrála  Beatriznikki.

Obě dvě tak získávají 15 000 bodů. Gratulujeme!

winner

Hodně štěstí všem účastníkům!

Brzy na viděnou na Twitteru a Instagramu,

Tým Toluna

*Podmínky účasti: Výherci  budou vylosováni  1.1.2015 v 15:00h a musí dodržovat podmínky soutěže. Členové musí mít Toluna účet nebo mít v plánu si ho vytvořit, aby mohli získat body. Body budou  vítězům přiděleny do 5 dnů a budou jim přípsány přímo na účet. Výhercům bude oznámeno, že vyhráli, přímo u jejich příspěvků na Instagramu. Příspěvky nesmí obsahovat jakýkoliv obsah, který je vulgární, urážlivý, zastrašující, nekorektní, obtěžující, pomlouvačný, nepravdivý, zavádějící nebo omezující soukromí ostatních osob. Toluna si vyhrazuje právo kontrolovat obsah příspěvků a odebrat bonusové body všem členům, kteří porušují uvedená pravidla.  

 

Advertisement
%d blogerům se to líbí: