Výherce soutěže Staň se středem pozornosti!

Milí přátelé,

s radostí vám oznamujeme, že novým výhercem soutěže Staň se středem pozornosti se stává uživatelka DAGMÁREK2, která napsala krásný příběh o tom, jak ve svém dětství vzpívala a tancovala v Redutě:

„Jak jsem ve čtyřech letech zpívala a tancovala v Redutě.

Jsem rodilá Pražačka a než se moji rodiče rozvedli, bydlela jsem tam. Můj táta byl výtvarník a hudebník. Hrál na klarinet, trubku a saxofon v kapele Pražský dixieland. Spolu s ním hráli i takové známé osobnosti, jako jsou bratři Smetáčkovci, nebo Jan Pacák. Všechny jsem znala osobně a byla jsem takový maskot kapely, neboť mě táta často brával na jejich zkoušky a dokonce i na koncerty, které se konaly v Redutě.

Když jsem se nudila, procházela jsem všemi místnostmi a sledovala, co se kde děje. Například tam zkoušeli herci z nějakého divadla malých forem, tak jsem se dívala jejich zkoušku. Potom jsem třeba v zákulisí hrála člověče nezlob se, s nějakou ženštinou pochybné pověsti a chtěla po ní, aby mi foukala kouř z cigarety do malé uzavíratelné lahvičky. Občas se basista oblékl do hadrového potahu na basu a strašil mě. Říkal mi hlubokým hlasem že je muli-muli-mulisák a já, přestože jsem věděla, že to je Franta Petrus, jsem se strašně bála.

Jednou si někdo vymyslil, že když umím tak pěkně tancovat Charleston, tak by se docela hodilo to také předvést na pódiu, za doprovodu jejich kapely. No od nápadu k realizaci neuběhlo ani pět minut a já už vesele tancovala na pódiu a velmi si to užívala. Úspěch byl ohromný, to víte když tancuje tehdy moderní tanec malá holčička a tancuje ho lépe, než leckterá dospělá žena, tak to se líbí vždy. Po skončení mojí kreace a po přídavkách, které nutně musely přijít, mě někdo do ruky vrazil klobouk, ať jdu vybírat po divácích drobné. I tento úkol jsem splnila do puntíku, takže jsem byla nadmíru spokojena…. “

Celý příspěvek si můžete přečíst zde.

K příspěvku vložila i fotku:

4456df52-90a1-40b9-b23e-da32262a1285_x365A tady některé ze zajímavých reakcí:

Dobrý den. Tak už za ty „Svatí pochodují“ a hlavně odvahu, byste si zasloužila být „středem pozornosti“

Krásný příběh a krásně napsané. Také si myslím co verajelin. Musela jste mít z toho velký zážitek. Takové dětství na tento způsob by si mělo prožít každé dítě! Jenže když v této době vidím, jak dítě příjde domů a okamžitě si sedne počítači, kde hraje hry a chodí na bůhví jaké stránky a mluví neslušně takže také se i neslušně chová tak se chce z toho jednomu brečet. Bohužel už dítě i v 10-ti letech“

Líbí se vám tento příspěvek? Napište uživatelce Dagmárek2 na zeď, nebo přímo okomentujte toto téma! A nebo se také zúčastněte naší soutěže a získejte možnost na výhru 5000 bodů!

Ještě jednou gratulujeme Dagmárek2 k její výhře a přejeme mnoho úspěšných tvořivých dní na Toluně!

Hodně štěstí v soutěžení přeje

Tým Toluny

Advertisement
%d blogerům se to líbí: