Výherce soutěže Staň se středem pozornosti!

Milí přátelé,

s radostí vám oznamujeme, že novým výhercem soutěže Staň se středem pozornosti se stává uživatelka Verajelin, která napsala krásný příběh o svém podzimním setkání s nejlepším přítelem:

Také podzim.
Člověk míní a Pán Bůh mění. Minule jsem tady psala, že budu mít „rande“ se svým přítelem, se kterým mohu na pivo i krást koně na hřbitově. Ráno tady v Ostravě tak mírně pršelo a protože už jsem měla sbalenou krosnu, tak jsem se vypravila na vlak v domnění, že na horách bude přijatelněji. Bylo. Pršelo více. Déšť je zdravý pro pleť a na nádraží v podchodu, na který mě Pavel upozornil, na schodech s rukama roztaženýma jako Ježíš Kristus v Riu, stál pan farář. V civilu. V tu chvíli jsem si uvědomila, jak je krásné mít někoho, kdo na Vás, třeba na nádraží, čeká. Taky jsem mu to hned řekla. Pak jsme zajeli na hřbitov, focení se letos nekonalo, protože déšť neustával. Fotku tady dám z loňska. Kopce nebylo moc vidět, barevné listí také ne a my přemýšleli, kam půjdeme na to „pivo“. Pavlík vybral takovou útulnou, domáckou krčmu, snad si na název vzpomenu během psaní. Pochopitelně bylo ještě zavřeno, ale protože pan farář je známý po blízkém i dalekém okolí, byli jsme pozváni srdečně dále… “ Celý příspěvek si můžete přečíst zde.

K příspěvku vložila i fotku:

fd567d6d-540c-4938-bf7d-d53783a3f681_x365

Líbí se vám tento příspěvek? Napište uživatelce Verajelin na zeď, nebo přímo okomentujte toto téma! A nebo se také zúčastněte naší soutěže a získejte možnost na výhru 5000 bodů!

Ještě jednou gratulujeme Dagmárek2 k její výhře a přejeme mnoho úspěšných tvořivých dní na Toluně!

Hodně štěstí v soutěžení přeje

Tým Toluny

Advertisement
%d blogerům se to líbí: