Jak vytvářet témata a získat Toluna body!

Milí členové,

dnes si v našem manuálu povíme, jak vytvářet Témata. První otázka, kterou jste si možná již položili, je – proč vůbec témata vytvářet? Odpověď je jednoduchá – pokud chcete znát odpověď či názor naší komunity, je to nejjednodušší způsob, jak rychle získat odezvu. Navíc Tým Toluny pravidelně odměňuje všechny uživatele, kteří vytváří kvalitní obsah! To znamená, že pokud vytvoříte kvalitní téma (které je srozumitelné, bez gramatických chyb a překlepů) a vložíte k němu video či obrázek, můžete získat bonusové body! Konkrétně můžete získat 100, 500 nebo dokonce 1000 bodů za jedno vytvořené téma. A to se vyplatí, nemyslíte?

A nyní návod, jak vytvořit téma a vložit k němu obrázek:

 1. Nejprve klikněte na modré tlačítko VYTVOŘIT v pravém horním rohu stránky.vytvořit
 2. Dále klikněte na TÉMA a napište název tématu.
 3. Po napsání nadpisu klikněte na obrázek fotoaparátu.2
 4. Objeví se okno PŘIDAT FOTOGRAFIE A VIDEA. Vy si zde vyberete jednu ze tří možností:
  a) Najít obrázek pomocí vyhledávače – to znamená napsat hledaný výraz a kliknout na ikonu HLEDAT3
  b)
  Nahrát obrázek z vlastního počítače – klikneta na ikonu NAHRÁT SOUBOR, otevře se vám složka s vlastními soubory v pc, ze kterých můžete obrázek nahrát. To znamená kliknout na požadovaný obrázek a dále na tlačítko OPEN.b
  c) Nahrát k tématu video – v současné době je možné nahrávat pouze videa z youtube. Klikněte na ikonu s názvem VIDEO a zadejte název videa, které hledáte, případně zkopírujte link videa do prostoru na text

  c

 5. Pakliže jste vybrali obrázek, stačí již jen kliknout na ikonu ULOŽIT.4
 6. Dalším krokem bude jednoduše napsat vlastní téma – otázky k diskuzi či vlastní názor. Nezapomeňte si váš příspěvek po sobě přečíst a zkontrolovat, jestli v něm nejsou gramatické chyby či překlepy. A to nejdůležitější – pište prosím smysluplné texty! Text musí být srozumitelný a koherentní! Pokud vytváříte témata, cílem je zjistit názor ostatních členů, takže by v něm neměla chybět otázka či prosba o sdělení názoru. Pokud vytvoříte téma kterému dáte název například ráno nebo večer a do obsahu textu napíšete ráno, takový obsah rozhodně není ani srozumitelný, ani kvalitní a bude z našich stránek odstraněn. Nemá tedy smysl vytvářet nekvalitní témata, protože určitě nebudou odměněna body a brzy budou našemi moderátory odstraněna!

  topic

 7. A už jsme téměř u konce! Posledním krokem je vybrat správnu kategorii pro vaše téma a kliknout na ikonu VYTVOŘIT. (Případně můžete také vybrat, jak dlouho chcete, aby byl příspěvek zobrazován – klikněte na tlačítko POKROČILÝ a vyberte dobu)
 8. Výborně a máte to za sebou! Pokud jste takto vytvořili zajímavé téma s obrázkem, Toluna vás ocení malým bonusem v podobě cenných bodů!:)Přišel vám tento návod užitečný? Jsou vám nějakéinformace nejasné? Napište nám, rádi zodpovíme všechny vaše dotazy!

 

Těšíme se na vaše příspěvky

 

Tým Toluny

Advertisement
%d blogerům se to líbí: