Výherce soutěže Staň se středem pozornosti!

Milí přátelé,

s radostí vám oznamujeme, že novým výhercem soutěže Staň se středem pozornosti se stává uživatelka DAGMÁREK2, která nám napsala o tom, jak má ráda léto a letní dovolenou:

Miluji léto

Mám ráda léto a vše co je s tím spojeno. Bohužel v poslední době se mi zdá, že je u nás léto čím dál tím kratší. Zkuste si v srpnu jet někam v Čechách pod stan, pokud nejste vyloženě otužilý typ, zaručeně se neohřejete. Ani chatka není zrovna to pravé a to nemluvím o tom, co se asi dá v takovém pošmourném počasí na dovolené dělat. Jet někam na hotel, to se docela prodraží a na chození po hradech a zámcích, nebo po horách, si mohu vyčlenit čas od března do října. Když jsem konzultovala se svými kolegy, nebo známými, kteří jezdí na dovolenou po Čechách, kolik je dovolená stála, zjistila jsem, že dovolená v cizině s hotelem a polopenzí mě vyjde levněji.

Já chci však zažít pravé léto s krásným koupáním a ustálenou teplotou. Vyloženě exotické země moc nelákají i když neříkám, že by se to někdy nemohlo změnit. Miluji všechny země Jižní Evropy a také jim tak trochu závidím. Krásné moře a daleko delší léto, než je u nás. Závidím třeba Španělům, že mají do října vlahé noci a teplé moře. Proto se snažím si každý rok to léto nějak prodloužit a vyjet na 12 dní někam k moři. Jezdím převážně v červnu i když jsem dvakrát jela i v září. Zatím jsem byla několikrát v Chorvatsku, v Řecku a ve Španělsku. Itálii a Francii jsem jen projížděla, ale určitě jsou to bezesporu zajímavé země, které stojí za to, je navštívit. Letos jsme byli s přítelem ve Španělsku v Lioret de Mar a i když nás tam oba okradli, přesto jsem na tuto zemi nezanevřela. … „

30c6da76-0e76-41c4-93ce-29d674120b95_x365

Zde jsou některé ze zajímavých reakcí:

I já miluji léto…..

Určitě to byla krásná dovolená.

Gratulujeme uživatelce Dagmárek2 k výhře 5000 bodů, celý příspěvek si můžete přečíst zde.

Hodně štěstí v soutěžení přeje

Tým Toluny

Advertisement
%d blogerům se to líbí: