Toluna Instagram soutěž ZPÁTKY DO ŠKOLY – Vyhrajte 15000 bodů!

Milí členové!

Období prázdnin a letních dovolených je již za námi a všichni se nyní chystáme zpátky do školy a do práce.  Sdílejte s námi Vaše fotky ze školních či pracovních dní  a vyhrajte 15 000 bodů v naší Toluna  Instagram soutěži ZPÁTKY DO ŠKOLY!

 

Instagram_school_CZ

Zde jsou podrobnosti o naší nové Instagram Soutěži : 

Pravidla soutěže*:

  1. Sledujte @Toluna na Instagramu
  2. Vyfoťte se, jak se připravujete na cestu do školy či do práce
  3. Označte vaši fotku  #TolunaBTS

Zúčastněte se naší soutěže a vyhrajte 15 000 bodů!!!

Tato soutěž probíhá pouze na Instagramu a Twitteru a zaslaná fotka musí pocházet z období od 1.9. 2014 do 30.9. 2014.

S radostí vám také oznamujeme, že výhercem srpnové Instagram soutěže #TolunaLéto se stala uživatelka MartinaPinna, která od nás tímto získává 15 000 bodů. Gratulujeme! Na výherní fotku se můžete podívat zde:

instagram winnerHodně štěstí všem účastníkům!

Tým Toluny

 

*Podmínky účasti: Vítěz bude vylosován  1.10.2014 v 17:00h a musí dodržovat podmínky soutěže. Člen musí mít Toluna účet nebo mít v plánu si ho vytvořit, aby mohl získat body. Body budou  vítězi přiděleny do 5 dnů a budou mu přípsány přímo na účet. Výherci bude oznámeno, že vyhrál, přímo u jeho příspěvku na Instagramu. Příspěvky nesmí obsahovat jakýkoliv obsah, který je vulgární, urážlivý, zastrašující, nekorektní, obtěžující, pomlouvačný, nepravdivý, zavádějící nebo omezující soukromí ostatních osob. Toluna si vyhrazuje právo kontrolovat obsah příspěvků a odebrat bonusové body všem členům, kteří porušují uvedená pravidla.  

Advertisement
%d blogerům se to líbí: