Nový vyhledávač na stránkách TOLUNY!

Milí členové,

jak jste si již pravděpodobně všimli, Toluna má nový vyhledávací nástroj! Díky němu nyní můžete snadno najít témata či uživatele, kteří vas zajímají. Stačí do vyhledávače zadat hledané slovo a zvolit vhodnou kategorii a druh obsdahu. Nový vyhledávač vám najde všechny vyhovující požadavky!

A jak vyhledávač funguje? Jednoduše klikněte na obrázek lupy vedle vašeho profilového obrázku a zadejte hledané slovo.blogpost search 1

Pokud chcete zobrazit všechny nalezené výsledky, klikněte na “Zobrazit všechny otázky” nebo klikněte na Enter. Na dané stránce se vám zobrazí všechny druhy obsahů (hlasování, témata, souboje a hodnocení) a kategorie, podle kterých můžete jednoduše specifikovat váš hledaný dotaz. Našli jste hlasování, na kterém byste chtěli hlasovat? Žádný problém! Nyní můžete hlasovat a komentovat na odkazy ostatních přímo přes výsledky vyhledávání a neztratíte už tak ani minutu!

blogpost search 2

Doufáme, že se vám náš nový vyhledávací nástroj líbí a usnadní vám vyhledávání nejzajímavějších dotazů a uživatelů na Toluně! Velice nás zajímá váš názor, neváhejte nám prosím napsat zpětnou vazbu na naše téma na Toluně zde.

 

Uvidíme se brzy na Toluně

Tým Toluny

 

Advertisement
%d blogerům se to líbí: