Nové centrum průzkumů!!!

Milí členové ,

s radostí vám představujema naše nové Centrum průzkumů! Prohlédněte si naše nejnovější lákavé průzkumy s atraktivními berevnými obrázky! A jaké jsou novinky v Centru průzkumů? Můžete si ihned ověřit váš současný počet bodů, aktualizovat si osobní dotazníky , abyste mohli obdržet pozvánku na více studií a navíc se pouze jedním klikem dostanete přímo do Centra odměn, kde můžete směnit Vaše body za naše lákavé odměny!

 

blog survey center

Nyní mnohem jednodušší aktualizovat si vlastní profil – můžete zadat chybějící inormace na Vašem profilu přímo z Centra odměn nebo ze sekce Osobní dotazníky. Navíc budete mít stále přehled o studiích, které jste již vyplnili a které vám ještě scházejí.

osobní dotazníky

Tak co na nový vzhled říkáte? Sdělte nám prosím svůj názor zde. Doufáme, že se vám nové změny líbí stejeně tak jako nám!

Brzy na Toluně

Tým Toluny

Advertisement

2 responses to “Nové centrum průzkumů!!!”

 1. verajelin says :

  Dobrý den.
  Možná se budete divit, ale já tomuto „Nový centrum průzkumů“ vůbec nerozumím. Když mi přijde nějaký průzkum snažím se ihned vyplnit, jenže ve velké většině případů již nevyhovuji věkem, nebo nemám auto atd. Aktualizovala jsem včera svoje osobní dotazníky. Provedla jsem určité změny podle aktuálního stavu. Jinak jsem na Toluně ráda, někdy to sice „hapruje“, ale to při takovém množství uživatelů není nic divného. Pak mi dost vadí to, že obrázky musím zmenšovat, protože se do systému nevejdou celé. Můžete se podívat na můj obsah, kde je to vidět, protože takový příspěvek zruším a až obrázek zmenším přidám znovu.
  Ale jinak je tady fajn a lidé se, bohužel, vyměnit nedají. Někdo jen hlasuje, protože se snad neumí vyjádřit slovně, ale s tím nic nenaděláme. Snažím se, aby úroveň byla o stupeň vyšší, jenže je to zřejmě marné.
  Nejvíce si vážím toho, že se tady uživatelé Toluny vyjadřují slušně a není to žádná „žumpa“ jako mnoho diskuzí na internetu.
  Díky za Vaši snahu a přeji pěkný den.

  • Toluna says :

   Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení, Vážíme si takových uživatelek, jako jste vy. Naše stránky se snažíme neustále zlepšovat, proto je pro nás Váš názor důležitý. Problém s dotazníky se prapvděpodobně již vyřešil poté, co jste si aktualizovala profil a vyplnila osobní dotazníky. Přejeme mnoho zábavy na Toluně
   Tým Toluny

%d blogerům se to líbí: