Nové změny naToluna.com!

Milí členové,

Máme pro vás skvělé zprávy! Toluna má vylepšený vzhled a design webových stránek.  Zde jsou některé z novinek, které můžete vidět na našich stránkách:

Nový způsob, jak procházet naše stránky

Nyní budete moci prozkoumat naše stránky novým způsobem, na výběr budete mít z dvou hlavních menu.  Stačí jeden klik na “OBJEVOVAT” a dostanete se do Centra odměn, k novým příspěvkům nebo jejich vytvoření i k produktům k testování. Pokud si přejete vytvořit nový obsah, stačí jednoduše kliknout na modré tlačítko “VYTVOŘIT“.

 

Objevovat

Jedním klikem na  “PRŮZKUMY” se dostanete k Centru průzkumů, sponzorovanému obsahu a k osobním dotazníkům. Zde je tedy pohromadě vše, za co můžete získat body!

centrum průzkumů

Vylepšené Centrum odměn.

Vítejte v našem zcela novém Centru odměn! Zjistěte jedoduše a rychle, jaké jsou nové ceny v loterii, dostupné gifties či odměny a výherci předchozích sázek.

Centrum odměn

Pokud si přejete strávit více času nákupem odměn či zjišťováním výherců, klikněte na modré šipky vlevo, které vám zpřístupní všechny dostupné možnosti v dané kategorii.

šipky

 

Doufáme, že se vám nové změny líbí stejně tak jako nám!

Tým Toluny

Advertisement

2 responses to “Nové změny naToluna.com!”

 1. verajelin says :

  Dobrý den.
  Což o to, nový formát či vzhled Toluny je pěkný, ale funkční moc není. Ztratily se mi dva příspěvky, z toho jeden právě o novém formátu Toluny. V Obsahu ho mám, ale na mých stránkách se neobjevuje. Na radu Anny jsem se odhlásila a problémy nastaly. Nejsem schopna se přihlásit jedině přes FB. Pak jsem požádala o heslo. Link je platný pouze 6 hodin. Můžete mi věřit, že jsem docela dost otrávená. Jsem tady 4.rok a takové problémy s Tolunou nebyly. I když jako tvůrce obsahu Toluny se snažím, aby úroveň tady byla vyšší, jsem opravdu na rozpacích, zda tady s tím nepraštím. Moje známá ze Španělska – Češka, kterou jsem pozvala mi napsala, že není ochotna se 100x přihlašovat a stejně jí to nefunguje. Nevím, kde jste ji zařadili či do české nebo španělské verze podle IP a že rezignovala se jí vůbec nedivím. Pokud dostanu nějaký email, tak rychlá odpověď jse mi vrátí jako „nedoručitelná“. Jste jako tajemný hrad v Karpatech. Čeho se bojíte, že vám budeme nadávat? Panu pavludf se také tratí příspěvky. Přestaňte se starat o vzhled a věnujte více pozornosti funkčnosti Toluny. A proč jste to vlastně „vylepšovali“, vždyť to není tak dávno, co byl nový formát a já jsem se napsala tolik stížností, že to pak Tatiana nevydržela a dala mi svůj osobní email. Podívejte se, je mi 70 let, nemám žádný zájem vypisovat někomu o tom, jaké je u nás počasí a nebo co měla sousedka na oběd. Mám zájem o top, abychom se všichni jednak vzdělávali, dovídali nové či staré zajímavé věci, názory jiných lidí a také třeba i zasmáli či zavzpomínali na mládí či dětství. Ale když napíšu příspěvek o 15 řádcích a ten se mi pak neotiskne, tak se pochopitelně naštvu, a to jsem i ve svém věku, slušná. Na zprávy v emailu od Toluny už neodpovídám rychlou reakcí, protože se mi to stejně vrátí. A to nevím, jestli vám tato moje zpráva vůbec dojde.
  Nejsem spokojená s nynější funkčností Toluny.
  Mějte hezký den.

  • Toluna says :

   Dobrý den, velice nás mrzí, že vám nová Toluna přijde tak komplikovaná. Již od více uživatelů jsme zjistili, že se jim nezobrazily příspěvky, které právě vytvořili. Většinou se jednalo o to, že je nutné často mazat cookies v počítači, což uživatelé nedělají.Proto se někdy příspěvky zobrazují ostatním uživatelům, ale ně těm, co je vytvořili. V současné době se snažíme vylepšovat vzhled Toluny, aby bylo pro uživatele používání stránek jednodušší a lépe se na nich orientovali. Za technické problémy se omlouváme a věřte nám, že děláme vše co je v našich silách, abychom je co nejdříve vyřešili.

%d blogerům se to líbí: