Tutoriál – Jak získávat body za váš obsah na Toluně

Milí členové,

Jak jistě víte, Toluna rozdává každý den bonusové body každému, kdo vytvoří nějaký zajímavý příspěvek ( hlasování, téma, souboj nebo hodnocení). Můžete získat 100, 500 nebo 1000 bodů za každý vámi vytvořený obsah.

Zde je pár tipů, jak vytvářet kvalitní příspěvky a získat tak body navíc:

  • Vždy vkládejte obrázky či videa – pokud nemáte žádný vhodný obrázek, jednoduše si ho můžete najít pomocí našeho vyhledávače. Stačí kliknout na fotoaparát či videokameru, zadat název či téma, které hledáte, a vyhledávač vám nabídne stovky různých obrázků

hlasování

 

  • Zkontrolujte si gramatiku – než zveřejníte vlastní příspěvek, nezapomeňte si jej po sobě přečíst, a zkontrolovat, jestli v něm nejsou nějaké chyby či překlepy
  • Nová témata – dozvěděli jste se dnes ráno nějakou horkou novinku? Vrtá vám hlavou nějaká otázka? Vytvořte si vlastní příspěvek a zeptejte se naší komunity. Toluna se vždy zajímá o aktuální dění a originální nápady k zamyšlení.
  • Komunikujte s ostatními členy – komentovali ostatní členové na vašem hlasování či tématu? Pošlete jim zprávu a poděkujte! Čím více lidí komentuje, tím lépe!

Body lze získávat i za komentáře k Tématům, takže se nebojte obhajovat v nich váš názor nebo komentovat téma někoho jiného.

Doufáme, že vám tento návod pomůže při vytváření nových témat, hlasování, soubojů a hodnocení na naší stránce! Těšíme se na Vaše nové příspěvky!

Tým Toluny

Advertisement
%d blogerům se to líbí: