Podzimní Instagram soutěž : Vyhrajte 10,000 bodů !

Milí členové,

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili naší Haloween Instagram Soutěže (#tolunahalloween). Získali jsme skvělou odezvu od naší komunity a velice se nám líbilo vaše halloweenské nadšení! S radostí oznamujeme, že vítězem se stává : bookdrinker.

Zde jsou podrobnosti naší nové soutěži :

fall2 fw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro kvalifikování k účasti musíte*:

  1. Sledovat @Toluna na Instagramu.
  2. Sdílet na Vašem účtu Instagramu obrázek toho, co máte na podzimu nejraději.
  3. Označit Váš obrázek s #Tolunafall.

Tato soutěž probíhá pouze na Instagramu. Musíte sdílet Váš příspěvek mezi 01.11. a 15.11.2013 do 14h. Hodně štěstí všem účastníkům!

Hodně stěstí,

Tým Toluny

*Podmínky účasti: Vítěz bude losem vybrán 15.11.2013 v 15h a musí dodržovat podmínky soutěže. Člen musí mít Toluna účet nebo mít v plánu si ho vytvořit, aby mohl získat body. Body budou odměněny vítězům do 17h, v pondělí 18.11.2013, a budou jim přípsány přímo na účet. Výherci bude oznámeno, že vyhrál, přímo u jeho příspěvku na Instagramu. Příspěvky nesmí obsahovat jakýkoliv obsah, který je vulgární, urážlivý, zastrašující, nekorektní, obtěžující, pomlouvačný, nepravdivý, zavádějící nebo omezující soukromí ostatních osob. Toluna si rezervuje právo kontrolovat obsah příspěvků a odebrat bonusové body všem členům, kteří porušují uvedená pravidla.   

 

Advertisement
%d blogerům se to líbí: