Výherci soutěže „Vznik Československa“

Milí členové,

jak bylo slíbeno, zde je vyhlášení naší soutěže Vznik Československa:

ceskoslovensko2

3. místo :  movem@seznam.cz 

2. místo : tilemachos44

1. místo : verajelin

Gratulujeme všem výhercům a děkujeme ostatním členům, kteří se zúčastnili!! Vaší účasti si velice vážíme! Pokud chcete také něco vyhrát, nezapomeňte na soutěž „Staň se středem pozornosti“, která běží každý týden a můžete v ní získat 5000 bodů!  Zúčastnit se můžete zde !

Krásný den všem!

Váš Tým Toluny

Advertisement

2 responses to “Výherci soutěže „Vznik Československa“”

 1. Věra Jelínková says :

  Dobrý den.
  Cenu za 1. místo v soutěži převzít nemohu, protože to, co jsem napsala jako odpověď na otázku Toluny k 95. výročí vzniku Československa jsem zkopírovala z Wikipedie. Nejsem ani pamětník i když je mi 70 let. Umístila jsem stejný text na svůj web, protože je to státní svátek, který ovšem já neslavím, protože se již nikde nepíše o tom, jak tato naše republika, sen československého lidu, tj. Čechů, Slováků, Židů , Romů a jiných menšin skončila 31.12.1992. Když se řekne A mělo by se také říci i to B. Vážím si a hluboce se skláním jak před legionáři z 1. sv. války, a také 360 tisíc Čechoslováků, kteří položili své životy za svoji zem. Jenže tuto zem někdo rozdělil bez toho, že by se lidu, který je jediným vládcem v zemi, zeptali, zda se rozdělit chce.. Je velice jednoduché mít plnou hubu Masaryka, dr., Beneš, M.R.Štefánik dnes nejsou IN, a přitom pošlapat, poplivat a zničit jejich veškerou snahu o vznik Československa.
  Z těchto důvodů tuto cenu převzít nemohu, neměla bych z ní radost.
  Přeji všem vše dobré.
  S úctou
  Věra Jelínková

  • Toluna says :

   Dobrý den!
   Cena už byla vyřízena minulý týden, takže ji „bohužel“ získáte! I když si ji podle vás nezasloužíte za tuto konkrétní soutěž, zasloužíte si ji za vaši aktivitu na stránce, kde patříte mezi nejlepší členy komunity! Takže nemusíte mít černé svědomí a cenu si užijte!
   Krásný den!
   Tým Toluny

%d blogerům se to líbí: