Obsah tohoto týdne – jsme popelnicí Evropy?

Milí členové,

téma tohoto týdne se zaměřuje na zajímavé téma ohledně nekvalitních potravin, které jsou k nám dováženy. Prý kupujeme blafy a jíme levně a obchody toho využívají. Jeho autorkou je Tyna.S.

957910-img-potraviny-nakup

Téma kvalitních potravin se zdá být i zajímavým tématem pro mnoho členů, kteří se k němu vyjádřili. Zde jsou některé z vašich názorů :

Souhlasím s tím, že jsme popelnice Evropy, dokonce jsem se dozvěděla, že se k nám ze zahraničí dováží např.ovoce a zelenina, kterou tam by už nikdo nekoupil, musela by se tam draze likvidovat a u nás po tom šáhneme a máme radost z toho, že třeba ty jahody jsou v akci za patnáct korun a že je tam jedna plesnivá? tu si rádi vyndáme. Změnit se to může jedině tak, že budeme kupovat kvalitní potraviny a různé třeba náhražky necháme v regálu. Bohužel, situace je tady taková, že mnozí lidé jsou rádi za náhražkové levné potraviny neboť na kvalitní dražší by neměli dostatek peněz.

Dobrý den. Plně s tímto názorem souhlasím. Ano, jsme popelnicí Evropy. Naše soběstačnost v potravinových komoditách je pryč, zbrojní průmysl jakbysmet, textilky a mnoho dalších odvětví jsou v nenávratnu. Tak jsme dopadli za pouhé čtvrt století. Republika rozkradená, zplundrovaná a lidé frustrovaní. Přesto vám přeji hezký den.

Ano ,jsme popelnicí světa..proč?75%lidí našeho státu nedosáhne na průměrný plat a jíst se musí a v tom případě je jedno co!

nakupujte u malých prodejců – soukromníčků, záleží jim na tom, co vám prodají – nejsou anonymní

A co vy na to? Jsme popelnicí Evropy? Připojte se k diskuzi!

Brzy na viděnou během dalšího vyhlášení soutěže!

Pokud si přejete navrhnout jeden z Vašich příspěvků k soutěži “Staň se středem pozornosti” pro další týden, stačí ho jen publikovat s odkazem zde!

Váš Tým Toluny

Advertisement
%d blogerům se to líbí: