Oznámení Instagram soutěže

Milí členové,

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili naší Instagram soutěže Povědomí o Rakovině Prsu (#tolunabca). Získali jsme skvělou odezvu od naší komunity s 25 příspěvky!

S radostí Vám oznamujeme, že vítězem se stává: kateh912.

soutez instagram

Velice nás bavilo hodnotit všechny příspěvky a fakt, že VY takto podporujete povědomí o rakovině prsu. Děkujeme všem za účast!

Zde jsou podrobnosti naší další Instagram Soutěže :

soutez instagram2

Pro kvalifikování k účasti musíte*:

  1. Sledovat @Toluna na Instagramu
  2. Sdílet na Vašem účtu Instagramu obrázek, jak Vy slavíte Halloween
  3. Označit Váš obrázek s #TolunaHalloween

Tato soutěž probíhá pouze na Instagramu. Musíte sdílet Váš příspěvek mezi 24.10. a 31.10.2013 do 14h. Hodně štěstí všem účastníkům!

Hodně stěstí,

Tým Toluny

*Podmínky účasti: Vítěz bude losem vybrán 31.10.2013 v 15h a musí dodržovat podmínky soutěže. Člen musí mít Toluna účet nebo mít v plánu si ho vytvořit, aby mohl získat body. Body budou odměněny vítězům do 17h, v pondělí 4.11.2013, a budou jim přípsány přímo na účet. Výherci bude oznámeno, že vyhrál, přímo u jeho příspěvku na Instagramu. Příspěvky nesmí obsahovat jakýkoliv obsah, který je vulgární, urážlivý, zastrašující, nekorektní, obtěžující, pomlouvačný, nepravdivý, zavádějící nebo omezující soukromí ostatních osob. Toluna si rezervuje právo kontrolovat obsah příspěvků a odebrat bonusové body všem členům, kteří porušují uvedená pravidla.   

Advertisement
%d blogerům se to líbí: