Jaký je Váš kámen podle znamení zvěrokruhu? Téma tohoto týdne!

Milí členové,

téma tohoto týdne se zaměřuje na velice zajímavou problematiku – kameny ve znamení zvěV. Davidikova winnerrokruhu a způsob, jakým na nás mohou působit! Autorkou tohoto tématu je Vladimíra Davidíková!

Pro mnohé z Vás bylo toto téma velice inspirativní. Zde jsou některé z Vašich příspěvků :

Ano,můj kámen mi dodává energii a vitalitu do života,jako některé stromy.

Jako ve znamení Lva mám tyto kameny – citrín, diamant, granát, jantar, křišťál, pyrit, rubín, onyx, topaz, tygří oko… Doma mám tygří oko a jantar.. Nosila jsem je na krku jako malá, ale nevím, jak na mě působili. Osobně si myslím, že nijak, je to spíš jen o víře, jak moc tomu člověk věří. Ale je možné, že na tom něco bude… 🙂 Třeba jsem jen nic nezaznamenala 😀

Bohužel svůj kámen neznám, ale určitě se o to začnu zajímat.

Jsem beran a vždy když mi nabízeli nějaký kámen na krk dle znamení, tak se mi tak nějak nelíbil, netáhlo mi to k němu, pak jsem ale jednou zase šla kolem kamenů a měli kameny jen tak do ruky, bez přívěšků, hned mi padli do oka i ruky dva-hematit a krevel, paní mi vysvětlila, že jsou dobré na krev i na bolesti hlavy a další neduhy. Je fakt, že jsem byla krátce po porodu a stále jsem hodně krvácela, nevím, zda to bylo štrama, ale druhý den mi krvácení velice polevilo. Kameny asi tak jednou za tři dny porplachuju vodou a dávám nabíjet na slunce na parapet a čas od času si je žmoulam v rukou a je to příjemné. jinak na krku jsem nosila korál, byl i se zlatým řetízkem a bohužel nevím kam se mi poděl, byl mi též hodně příjemný.

A co Vy? Znáte svůj kámen zvěrokruhu? Jak na Vás působí? Připojte se k diskuzi!

Brzy na viděnou během dalšího vyhlášení soutěže!

Pokud si přejete navrhnout jeden z Vašich příspěvků k soutěži “Staň se středem pozornosti” pro další týden, stačí ho jen publikovat s odkazem zde!

Váš Tým Toluny

Advertisement
%d blogerům se to líbí: