Znáte partyzánské zahrádky? Téma tohoto týdne!

Milí členové,

Gebena

téma tohoto týdne se zabývá tzv. partyzánskými zahrádkami, které jsou novinkou pro mnoho z nás. Jeho autorkou je členka Gebena!

Toto téma vyvolalo živou diskuzi a mnoho členů přispělo svými názory. Zde jsou některé z nich :

O tomto se tady dovídám úplně poprvé….ale je skvělý,že jsou mezi námi lidé,kteří se snaží udělat naše města hezčí….moc jim fandím…

Jéé, to je super!! Ještě jsem se s tím nesetkala, ale je to super nápad. Škoda, že jsme takový Kocourkov, že dobré věci u nás nejsou možné.

Četla jsem o tom na internetu. Psali o Anglii a Holandsku. U nás jsem se s tím nikdy nesetkala a je to škoda. Komu by se nelíbilo koukat se na hezčí,veselejší okolí? Jenže, komu se chce dělat něco jen tak pro „dobrý pocit“, že?

Dobrý den. Nápad skvělý, jenže naši lidé jsou tak otrávení, že by se jim do podobného projektu asi již nechtělo. Nakonec se ani nedivím. Starší si jistě vzpomenou na akci „Z“, kdy jsme budovali, pracovali, zvelebovali, a to úplně zadarmo a jak to s těmi stavbami dopadlo. Každý ví. Ale akce je fajn. Nezbývá než věřit, že se náš národ zase „probudí“ k tomu lepšímu pro všechny. Takže jinak řečeno – Nic nového pod Sluncem, ale je to pěkné ty „partyzánské zahrádky“. Pěkný den.

O tom dnes čtu poprvé. Ale je to dobrý nápad. Líbí se mi.

A co vy? Chcete se také dozvědět něco nového a přispět svým názorem? Připojte k diskuzi!

Brzy na viděnou během dalšího vyhlášení soutěže!

Pokud si přejete navrhnout jeden z Vašich příspěvků k soutěži “Staň se středem pozornosti” pro další týden, stačí ho jen publikovat s odkazem zde!

 

Váš Tým Toluny

Advertisement
%d blogerům se to líbí: