Obsah tohoto týdne – Plán proti nezaměstnanosti!

Milí členové,

vítězné téma za uplnyulé dva týdny se zaměřuje na velice aktuální otázku, které se různým způsobem jistě dotýká mnoha z nás – na boj proti nezaměstnanosti! Toto téma mělo také obrovskou účast z vaší strany a mnoho z vás vyjádřilo svůj názor! Z tohoto důvodu si jistě zaslouží stát se Středem pozornosti naší komunity v naší soutěži a my doufáme, že vy ho také oceníte! Jeho autorem je člen Jezek!

Vitez jezek W8 9

Zde jsou některé z vašich názorů :

Hlídat děti asi ne, i když proč takto nepomoci třeba nezaměstnané sousedce, kterou známe, že? Ale posekat trávu, proč ne?

Myslím si, že tato myšlenka je nesmyslná, protože zaměstnat takového člověka v mé domácnosti by vyžadovaly další finanční výdaje, které si většina rodin s napjatým finančním rozpočtem nemůže dovolit. A ti tzv. bohatí si raději objednají firmu se zárukou na takovéhle práce.

Přála bych si aby si toto řešení vyzkoušel za přítomností médií sám navrhovatel ale bez předchozího nahrávání a dal tak všem okolo vědět jaké to je, díky

A co vy? Souhlasíte s ostatními, nebo máte úplně jiný názor? Určitě se neváhejte připojit k diskuzi!

Brzy na viděnou během dalšího vyhlášení soutěže!

Pokud si přejete navrhnout jeden z Vašich příspěvků v soutěži “Staň se středem pozornosti” pro další týden, stačí ho jen publikovat s odkazem zde!

Váš Tým Toluny

Advertisement
%d blogerům se to líbí: