Nová týdenní soutěž na Toluně : „Staň se středem pozornosti Toluna komunity“!

Milí členové,

Příští týden zahajujeme novou soutěž. Stanete se tak středem pozornosti naší komunity! Účelem této soutěže bude přiblížit Vás s dalšími uživateli Toluna komunity a to tím, že podtrhneme obsah, který jste VY vytvořili na stránce Toluna. Ano, je to tak, VAŠE témata, hlasování, souboje a hodnocení budou v popředí!

Image

Tým Toluny bude pečlivě kontrolovat stránku a její příspěvky a hlasování, které upotali pozornost celé komunity. Podělíme se o tuto informaci s Vámi a všechny Vás pozveme přispět svým dílem a podívat se na výsledky. Odměna bude samozřejmě poskytnuta tomu členovi, který se stal “Vybraným uživatelem”. Tento člen získá extra 5000 bodů, které mu budou přičteny na jeho Toluna účet.

Abychom se ujistili, že Vaše zajímavé příspěvky nezmeškáme, rádi bychom Vás vyzvali, abyste nám Vaše příspěvky předali. Každý týden je zhodnotíme a vybereme vítěze. Abyste byli hodnoceni, musíte jenom odpovědět na naše téma s názvem Týdenní soutěž “Staň se středem pozornosti”. Nezapomeňte připojit odkaz na Váš příspěvek! Pokud budete vybráni, kontaktujeme Vás e-mailem a napíšeme Vám zprávu na Vaši profilovou zeď, takže všichni členové, kteří Vás následují či Vaši přátelé, uvidí, že Vy jste se stal/a “Vybraným uživatelem” Toluny.

Tešíme se na všechna nová, zajímavá a kreativní témata, se kterými naši členové přijdou a nemůžeme se dočkat, až se o ně podělíme s naší komunitou.

S pozdravem,

Váš Tým Toluny

Advertisement

3 responses to “Nová týdenní soutěž na Toluně : „Staň se středem pozornosti Toluna komunity“!”

 1. Věra Jelínková says :

  Donrý den.
  Nemám zájem být „středem pozornosti Toluny“, ale pokud si alespoň jeden člověk zapamatuje a bude v budoucnu psát spojku „aby“ tak, jak se správně má, tak budu navýsost spokojená. Tím samozřejmě neříkám, že s touto spojkou zacházejí všichni špatně. Ale i takoví na Toluně jsou. Tu číču jsem tam dala proto, že vypadám přesně jako ona, když někde narazím na …“aby jste“
  http://cz.toluna.com/opinions/1546917/V%C3%ADte_jak_se_spr%C3%A1vn%C4%9B_%C4%8Desky_p%C3%AD%C5%A1e_spojka__aby_%2c__abyste_%3f
  Pěkný den.

 2. Věra Jelínková says :

  Dobrý den.
  Dala jsem na Tolunu příspěvek, o kterém si myslím, že by se měl stát „středem pozornosti“ pro svou důležitost. Může mnoha lidem pomoci od „bolení hlavy“ a „vyhozených peněz“.
  http://cz.toluna.com/opinions/1563504/Zn%C3%A1te__Bloklist_cz%3f_

  Pěkný den.

 3. Věra Jelínková says :

  Dobrý den.
  Vzhledem k tomu, že nevím, kolik příspěvků se může do soutěže dávat, dovolím si přidat jeden, týkající se vyšetření cholesterolu a jak to je s úhradou za vyšetření, když si o to požádá pacient sám a navíc v jiné době, než na kterou „má prakticky nárok“, tj. po ca 10 letech.
  http://cz.toluna.com/opinions/1574407/Jak_je_to_s_vy%C5%A1et%C5%99en%C3%ADm_cholesterolu_-_periodicita__V%C3%ADte_to%3f
  Pěkný den.

%d blogerům se to líbí: