Nový způsob odměňování průzkumů

Milí členové,

 

Testujeme nový způsob odměňování průzkumů – to znamená, že za většinu průzkumů, které dokončíte a které mají hodnotu do 8000 bodů, Vám Toluna připíše body na Váš účet během 24 hodin. Tento 24-hodinový rozdíl nám umožní uskutečnit kvalitativní kontrolu všech odpovědí.

 

Existují však zvláštní případy, které mohou vyžadovat, aby některé průzkumy byli podrobněji prozkoumány a z tohoto důvodu připsání bodů v takových situacích může trvat 4-6 týdnů.

 

Doufáme, že Vám nový způsob odměňování průzkumů zpříjemní Vaši zkušenost s průzkumy zde na Toluně! Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat kliknutím na “Kontakt” v levém spodním rohu stránky Toluna.

 

S pozdravem,

Váš Tým Toluny

Advertisement

2 responses to “Nový způsob odměňování průzkumů”

 1. Věra Jelínková says :

  Dobrý den. Nevím, zda komentář se uloží správně ale píšu k novému hodnocení průzkumů. Je mi v podstatě jedno za jak dlouhou dobu se mi připíší body za vyplněný průzkum. Důležité je, aby se mi mělo vůbec CO (tedy vůbec nějaké body) připsat. Protože si průzkumy ukládám, tak jsem zjistila, že od nového formátu Toluny jsem dostala 9 průzkumů, a to 5 mi bylo dovoleno vyplnit a ve 4 případech jsem nevyhovovala. Protože vyplňuji s radostí všechny průzkumy od více agentur, tak vím, že to,že nevyhovuji není vina Toluny nebo jiné agentury. Je to na požadavek zadavatele průzkumu. Nehodím se třeba do jeho zadané cílové skupiny respondentů. S tím nic nenadělám. Ale ve většině případů to pokládám za „diskriminaci věkem“, protože je mi 70 let, tak vesměs nevyhovuji. Většinou se končí u 65+ a starší jakoby ani neexistovali a netobóže uměli ještě navíc pracovat s počítačem. Ale moje stesky jsou stejné jako je ono pověstné „házení hrachu na zeď“.
  Tak jsem si postěžovala, chtěli jste znát můj názor, tedy jsem Vám vyhověla. Teď mě zajímá, zda vyhovíte i Vy mi a pošlete mi šestý průzkum, kterému bude kvótně vyhovovat.
  Mějte hezký den.

  • Toluna says :

   Dobrý den!
   Děkujeme Vám za Váš komentář! Velice se vážíme Vaší aktivní účasti na naší stránce!
   S možnou diskriminací věkem je možné souhlasit, ale jak jste sama napsala, nastavení průzkumů jsou požadavkem zadavatelů a Toluna tudíž nemá velkou šanci to ovlivňovat. Váši trefnou poznámku Však pošlu dál. A uvidíme…

   Přejeme Vám moc hezký den!

%d blogerům se to líbí: