Technické problémy

Vážení členové

Momentálně máme technické problémy se stránkou a některými anketami. V posledních dnech jsme měli problém s anketami, jako čisté bílá obrazovky při zahájení ankety nebo problém s otevíráním anket. Jsme si take vědomi technických problémů, které se týkaji změn statusu a proto jsme se rozhodli provést několik změn.

Myšlenka system status je založena na tom, že členové jsou odměňováni za kvalitní příspěvky, dodržování pravidel a aktivitu. Systém odměňuje členy na začátku každého měsíce. Bohužel je systém nyní trochu nevyzpytatelný, ale dovoluje členům změnu statusu. Budeme se ho,ale snažit vylepšit, abychom podpořili kvalitní příspěvky a zároveň ujasnili, jak je možné se dostat na vyšší úroveň.

Pokud máte problémy s anketami, neváhejte nás kontaktovat. Pokud nás kontaktujete, ujistěte se, že máte následující údaje:
1. ID ankety
2. Pozvánku k anketě s množstvím bodů atd.
3. Screenshot (print screen) přiložený k Vašemu emailu, který ukazuje chybové hlášení nebo hlášení o dokončení ankety
S těmito informacemi nehrozí, že byste odpověděli na anketu a nedostali body.

Rády bychom Vám rovněž připomenuli, že ačkoliv neustále pracujeme na zlepšení kompatibility našich anket s různými prohlížeči, momentálně nejlépe funguje Firefox a Internet Explorer.

Děkujeme za pochopení.

Tým Toluny

Advertisement
%d blogerům se to líbí: