Platnost bodů

Píšeme Vám, abychom Vám připomenuli důležité informace o Toluna bodech. Jak je uvedeno v sekci FAQ, body mají platnost dva roky a musí být použity v rámci tohoto limitu.

Nezapomeňte také, že ne všechny body Toluna vyprší po dvou letech, ale pouze ty které byly získané v průběhu daného měsíce před dvěmi lety.Například, pokud jste získali 15000 bodů v řijnu 2008 a dalších 45000 bodů v listopadu, máte zůstatek 60000 bodů. Pokud na konci řijna 2010 nepoužijete svoje body, nepřijdete o celou částku, ale jen 15000 bodů z řijna 2008. Pokud ale nebude Váš účet aktivní 12 po sobě jdoucích měsíců, potom v souladu s našimi podmínkami všechny Vaše body propadnou.

Aby jste zajistili, že nepřijdete o žádné Toluna body pokračujte v pravidelné účasti v anketách a hlasováních a kontrolujte pravidelně stránku s odměnami a použijte včas body pro hotovostní platby a vzrušující ceny. Pokud mate nějaké dotazy o našich pravidlech o platnosti bodů, neváhejte nás kontaktovat.
V neposlední řadě, je nám potěšením vám připomenout, že od minulého týdne, jsou nyní mnohé z našich průzkumů odměňovány v den ukončení! Vaše zpětná vazba byla velmi pozitivní a chceme abyste věděli, že ji v budoucnu chceme rozšířit na více a více průzkumů. Tímto způsobem, nebudete muset čekat a budete moci vyměnit své body za poukázky a losy do slosování.

Víme, že někteří členové stále čekají na body za popularitu a za názory s více než 80 slovy získané od října. Chceme Vás ujistit, že tyto body jsou stále sledovány v našem systému a nebyly ztraceny. Naši technici se snaží vyřešit tento problém co nejdříve to bude možné a o dalším řešení tohoto problému Vás budeme informovat až budeme mít zase aktuální informace.

Brzy nashledanou na našich stránkách

Tým Toluny

Advertisement
%d blogerům se to líbí: