Vítejte na oficiálním blogu Toluna Česká republika

Vítejte, členové Test & Vote!

Toluna.com nahradila Test&Vote. Informace o Vašem členství and body z odměn automaticky přešly na Toluna. Není třeba čekat na pozvání, abyste vyjádřili svůj názor! Přihlašte se pomocí Vašeho přihlašovacího jména a hesla z Test&Vote a řekněte světu, co si myslíte!

Co mohou uživatelé Toluna dělat na těchto stránkách?

 • Účastnit se anket! Ačkoli jsme provedli na stránkách mnoho změn, ankety jsou stále jejich nejpodstatnější součástí. Za nedlouho budete opět dostávat pozvánky k účasti v anketách.
 • Vytvářet hlasování: Otázky mají přednastavený počet možných odpovědí. Hlasování mohou mít jednu, nebo více možných odpovědí. Kliknětě zde k vytvoření hlasování nyní!
 • Vytvářet názorová témata: Názorová témata jsou otevřené otázky, členové mohou odpovídat v textovém okně. Klikněte zde pro vytvoření názorového tématu!

Můžete vkládat videa z YouTube nebo obrázky z jakéhokoliv zdroje do Vašich hlasování nebo témat. A protože u Toluna jde hlavně o hlasování a témata, která vytváří naši uživatelé, vytváření hlasování a témat je neomezené!

 • Vyjádřit svůj názor: Názory jsou vytvářeny uživateli jako odpověď na zadané téma. Každá člen může k jednomu tématu vytvořit jeden názor.

Poznejte společnost Toluna

Abyste lépe pochopili, jak nová stránka funguje, můžete využít několika zdrojů informací:

 1. Tutorial Toluna Vám vysvětlí, jak používat stránku a také poskytne mnoho užitečných tipů. Doporučujeme přečíst si tento tutorial, než začnete stránku používat.
 2. FAQ (Často kladené otázky) jsou skvělým zdrojem informací. Obsahují odpovědi na otázky často kladené našimi uživateli.
 3. Blog je nejlepší cestou, jak získat nejnovější informace a oznámení. Blog můžete kdykoliv otevřít pomocí linku ve spodní části stránky, nebo můžete použít link ze sekce News ve spodní části Hlavní stránky, nebo můžete využít služby RSS.
 4. Naše Zásady ochrany osobních údajů a Všeobecné smluvní podmínky Vám poskytnou všechny právní informace. Můžete je zobrazit kdykoliv pomocí linku ve spodní části stránky.
 5. Kontaktujte nás: Pokud jste nenašli potřebné informace na žádném z výše uvedených zdrojů, prosím, kontaktujte nás zde.

Co mám udělat nejdřív?

Doporučujeme Vám začít s těmito aktivitami:

 1. Osobní dotazník (dříve známý jako Profil). V tomto krátkém dotazníku Vás požádáme o poskytnutí dodatečných osobních informací. Tyto informace nám dovolují lépe přizpůsobit obsah stránky, což zvyšuje Vaši šanci být vybrán pro anketu, pro kterou jste vhodným respondentem. Každý takový dotazník Vám přinese 300 Toluna bodů a pokud dokončíte všechny osobní dotazníky, získáte jednorázový bonus 2000 bodů. Klikněte zde pro zobrazení Vašeho osobního dotazníku, nebo jej kdykoliv otevřete v sekci „Vy“ v menu.
 2. 2. Nastavení profilu a účtu

Zde můžete aktualizovat profilové foto, osobní informace a nastavení účtu. Později můžete tato nastavení pomocí Sekce “Vy” v menu.

 1. 3. Vyhledávání a procházení obsahu: Dokončili jste osobní dotazník a nastavení svého profilu a účtu…. je na čase začít odpovídat na hlasování a vyjadřovat svůj názor na zadaná témata! Existuje několik způsobů, jak nalézt zajímavá hlasování and témata na stránce Toluna:
 • Použijte položku Procházet k zobrazení obsahu, který byl nedávno přidán, nebo k zobrazení oblíbených (často zobrazovaných) hlasování a témat 
 • Také můžete procházet obsah pomocí kategorií, klikněte zde pro zobrazení seznamu kategorií
 • Můžete použít okno pro vyhledávání umístěné v pravém horním rohu stránky
 • Při procházení obsahu také uvidíte bublinu pod oknem vyhledávání, klikněte na jakékoliv označení pro zobrazení podobných hlasování a témat.

Jak mohu získat Toluna body a co s nimi mohu dělat?

Toluna body jsou formou virtuální měny, která slouží k odměňování našich členů za různé aktivity. Tyto body se později přemění na šek, poukázku nebo los do loterie. Klikněte zde pro zobrazení počtu Vašich bodů (Váš předchozí Your2Cents byly automaticky převedeny do systému Toluna), nebo klikněte zde pro výměnu Vašich bodů za poukázku nebo šek.

Existuje mnoho způsobů, jak můžete získat Toluna body

 • Bonus za popularitu obsahu je udělován členům za vytvoření obsahu, který vytváří vysoký počet odpovědí a názorů. Pro detailní vysvětlení přejděte do sekce Social Rewards v Toluna Tutorialu.
 • Bonus za postup na vyšší úroveň: každému členu komunity Toluna je přidělena úroveň, která vyjadřuje popularitu jím vytvořeného obsahu podle hodnocení ostatních uživatelů. (Vaši aktuální úroveň najdete na Hlavní stránce). Pro detailní vysvětlení přejděte do sekce Společenské odměny v Toluna Tutorialu.
 • Účast na sponzorovaných anketách
 • Dokončení Vašeho osobního dotazníku (jednorázový bonus)
 • Pozvání přátel na stránku Toluna

Kolik bodů získám za každou aktivitu?

 • Popularita obsahu / Bonus za postup na vyšší úroveň : prosím přejděte do Tutorialu Toluna pro zobrazení detailních informací.¨
 • Příspěvek s Vaším názorem: 100 bodů
 • Sponzorované ankety: 15-150 bodů, podle počtu otázek
 • Osobní dotazník: 300 bodů za každý. Jednorázový bonus 2000 bodů za dokončení všech osobních dotazníků. Online průzkumy: 3000 –  15000 bodů nebo více (podle délky ankety)
 • Pozvání přátel na stránku Toluna (uděleno po dokončení registrace nového člena)

Jak vidíte, na stránce Toluna se dá mnoho věcí dělat, ale můžete také objevovat nové. Doufáme, že se Vám stránka bude líbit a těšíme se na Vaše názory, nápady, komentáře a prosby.

Na viděnou na stránkách Toluna,

Tým Toluna

Advertisement
%d blogerům se to líbí: