Skvělé nové funkce – Sledujte aktivitu jiných členů a komunikujte s jinými členy komunity Toluna

Jsme velice rádi, že můžeme oznámit přidání dvou nových, velice důležitých funkcí, které posouvají komunitu Toluna na zcela novou úroveň!

Členové komunity Toluna nyní mohou:

Sledovat ostatní členy komunity Toluna!

Všichni máme oblíbené členy – členy, jejichž hlasování, témata a názory nás zajímají. Nyní je mnohem jednodušší zůstat s nimi v kontaktu. Funkce sledování aktivit jiných členů!

Jak to funguje?

Přidali jsme nové tlačítko “Sledovat” ke každému veřejnému profilu našich uživatelů  (toto tlačítko se objeví pod hodnocením uživatele a sociální úrovní, v pravé horní časti stránky). Jakmile se jednou rozhodnete sledovat aktivitu některého ze členů, zobrazí se jejich aktivita na Vaší profilové stránce. Takto máte možnost sledovat své oblíbené členy velice rychle a jednoduše a zobrazovat aktuálně přidaný obsah těchto členů. Takže až budete příště procházet stránky komunity a uvidíte zajímavé téma nebo hlasování, jednodušše klikněte na uživatelské jméno, přejděte na profil vybraného uživatele a zvolte možnost sledování tohoto profilu.

  • Sledování můžete kdykoliv ukončit opět na stánce uživatele, tentokrát kliknutím na “Odstranit”
  • Můžete také zobrazit kompletní seznam členů, jejichž aktivitu sledujete a seznam členů, kteří sledují Váš profil.

Komunikujte s ostatními členy!

Členové komunity se často ptali na komunikaci mezi uživateli a tady je odpoveď! Komunita Toluna nyní nabízí komunikační systém pro své uživatele. Chcete poslat zprávu jinému členovi komunity? Nyní můžete! Na stránce každého člena najdete okno zprávy, napište svoji zprávu a klikněte na “Odeslat“. Nemusíte sledovat aktivitu člena, abyste mu mohli poslat zprávu, nicméně mějte na paměti následující:

  • Zprávy jsou přístupné pro všechny členy, tedy vše co napíšete uvidí ostatní členové komunity.
  • Můžete kontrolovat a upravovat zprávy: když myší přejedete nad zprávou, nad pravým horním rohem se zobrazí červené tlačítko, které po kliknutí zobrazí několik možností, které Vám umožní vymazat zprávu,  nebo zablokovat uživatele, od kterých nechcete příjímat zprávy.
  • Buďte si, prosím, vědomi našich pravidel, která platí i v případě zasílání zpráv mezi uživateli, urážlivé příspěvky budou smazány.

Doufáme, že se Vám nové funkce budou líbit a samozřejmé vítáme Vaše názory, komentáře a připomínky!

Na viděnou na stránkách Toluna!

Tým Toluna

Advertisement
%d blogerům se to líbí: