Důležitost označení a zařazování obsahu do kategorií

Zařazování Vašich hlasování a témat do kategorií a jejich označování je důležitou součástí procesu vytváření obsahu; rádi bychom Vám nabídli několik rad a tipů a zdůraznili důležitost správněho zařazování Vašeho Toluna obsahu do kategorií a jeho označování:

  1. Zkuste být co nejpřesnější při zařazování do kategorie a podkategorie. To umožní ostatním uživatelům snadněji najít Vámi vytvořený obsah a tím i zvýší počet odpovědí na Vaše příspěvky. Dále si, prosím, pamatujte, že obsah nesprávně zařazený do kategorie bude smazán; nesprávně zařazený obsah může mít negativní vliv na výsledky vyhledávání a může se objevovat v nesprávných kategoriích, když ostatní členové procházejí obsah těchto kategorií.
  2. Ačkoli označování obsahu (tagging) není povinné, velmi se doporučuje přidávat několik označení ke každému hlasování nebo tématu, které vytvoříte. Označení (tags) jsou flexibilnější a přesnější než kategorie: například pokud píšete svůj názor na film, který jste nedávno viděli a vložíte název filmu jako označení, nejste limitováni jako při pouhém zařazením do kategorie jako například Filmy&Kino/Science-fiction (pouze příklad). Tedy pro připomenutí, toto může mít velmi pozitivní vliv na počet uživatelů, kteří najdou Váš obsah a odpoví na něj.
  3. Pokud si nejste jisti zařazením do kategorie, použijte kategorii „Další“. Pokud jste vytvořili obsah, který nezapadá ani do jedné z nabízených kategorií, jednoduše použijte kategorii “Další”. V takových případech je velmi důležité zadat co nejvíce označení k Vašemu obsahu, aby bylo vyhledávání Vašeho obsahu co nejjednodušší pro ostatní uživatele. Všimněte si, prosím, že každá kategorie obsahuje podkategorii “Další”. Pokud tedy píšete názor na film, který jste v poslední době viděli a nejste si jisti zařazením podle žánrů, přidejte jej do kategorie Filmy&Kino/Další. I zde platí, že čím více označení (tags), tím rychleji bude Váš obsah nalezen.
Advertisement
%d blogerům se to líbí: